•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   فاز اول طرح فولاد شادگان با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.
   همزمان با سفر معاون اول ریاست جمهوری به خوزستان انجام خواهد شد؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: همزمان با سفر معاون اول ریاست جمهوری و وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان خوزستان چهار واحد صنعتی در این استان به بهره‌برداری خواهد رسید.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان گفت: بر اساس آیین نامه ابلاغی جدید، جابجایی و حمل کالای ملوانی به شکل تجمیعی در سطح این استان مانعی ندارد ولی جابجایی آن در خارج از استان صرفاً با موافقت شورای ...
   در همایش روز ملی صادرات خوزستان اعلام شد:
   به گفته رییس کل سازمان توسعه تجارت ایران، صادرات پوشاک و کفش در 7 ماهه امسال به ترتیب افزایش 48 درصدی و 7 درصدی داشته است. همچنین رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از افزایش 25 درصدی ارزش و 6 ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان تاکید کرد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی واحدهای صنعتی استان به کلیه دستگاههای خدمات رسان تاکید کرد: با توجه به تصویب چندباره در ستاد تسهیل و رفع موانع ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: پایانه مرزی شلمچه در طول ایام اربعین حسینی همواره باز خواهد بود و صادرات در این مرز انجام خواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان:
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان خواستار بهبود عملکرد بانکهای استان به منظور واگذاری تسهیلات طرح رونق تولید و بازسازی و نوسازی به متقاضیان طرح های صنعتی در این خصوص شد.
   اولین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ( HSEE ) از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به میزبانی استان خوزستان از روز شنبه به مدت 4 روز در نمایشگاه بین‌المللی اهواز آغاز به کار کرد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان عنوان کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان گفت : استان خوزستان از نظر حجم سرمایه گذاری صنعتی دومین استان کشور است و تاکنون سرمایه گذاری بالغ بر 30 میلیارد دلار در این بخش صورت گرفته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از صدور مجوز احداث واحد پتروشیمی با سرمایه‌گذاری اولیه 1.2میلیارد دلار در شهرستان ایذه خبر داد.