•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   اولین نمایشگاه تخصصی بهداشت، ایمنی، محیط زیست و انرژی ( HSEE ) از طرف وزارت صنعت، معدن و تجارت به میزبانی استان خوزستان از روز شنبه به مدت 4 روز در نمایشگاه بین‌المللی اهواز آغاز به کار کرد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان عنوان کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان گفت : استان خوزستان از نظر حجم سرمایه گذاری صنعتی دومین استان کشور است و تاکنون سرمایه گذاری بالغ بر 30 میلیارد دلار در این بخش صورت گرفته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از صدور مجوز احداث واحد پتروشیمی با سرمایه‌گذاری اولیه 1.2میلیارد دلار در شهرستان ایذه خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: ارائه تسهیلات طرح رونق تولید برای تمامی بخش هایی که واحدهای تولیدی و خدماتی کوچک و متوسط دارند از جمله بخش های صنعت ، کشاورزی و صنایع تبدیلی ابلاغ و ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان از برگزاری اولین نمایشگاه ملی تخصصی بهداشت ، ایمنی ، محیط زیست و انرژی در اهواز خبر داد.
   مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران طرح واحد بسته بندی و صادرات صیفی جات با حجم سرمایه گذاری دو و نیم میلیارد تومانی در زمینی به مساحت 5000 متر مربع را در اندیمشک کلنگ زنی کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از 15 شهریورماه آغاز شده است و تا پایان مهرماه ادامه خواهد داشت.
   122 کارت بازرگانی در 5 ماهه نخست سال جاری در استان خوزستان صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان گفت : در سه ماهه اول سال جاری طی 570 مورد بازرسی گشت مشترک قاچاق صورت گرفته که 27 پرونده در این خصوص تشکیل گردیده است.
   با حضور مدیر عامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران:
   همزمان با هفته دولت و به همت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خوزستان مراسم بزرگداشت شهید مدافع حرم سید مهدی موسوی ، شهید شاخص سال 96 کشور در محل استانداری خوزستان برگزار شد.
Page created in 2.8100800514221 seconds.
memoryUsage : 29263Kb