•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خوزستان گفت: همزمان با فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی 17 طرح صنعتی در استان خوزستان به بهره برداری می‌رسد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان اعلام کرد:
   در 9 ماهه امسال حدود 13 میلیون و 786 هزار و 814 تن کالای غیرنفتی به ارزش 5 میلیارد و 290 میلیون و764 هزار دلار از استان خوزستان صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در سه ماهه گذشته درخواست تسهیلات 852 طرح تولیدی و صنعتی در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی این استان به تصویب رسیده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان از آغاز اجرای طرح مرحله ای نظارت بر مواد غذایی پرمصرف و فروش و عرضه تخم مرغ به صورت کیلویی در فروشگاه‌های این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان با تأکید برضرورت استمرار برگزاری جلسات میز تخصصی صادرات فولاد، گفت: تاکیدات مسؤولین کشوری همواره بر مسأله تولید و صادرات است و پیشنهادات این میز تخصصی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان صادرات غیرنفتی این استان در 8 ماهه امسال از نظر وزنی 12 میلیون و 341 هزار و 259 تن و به ارزش 4 میلیارد و 703 میلیون و 933 هزار دلار بوده که نسبت ...
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان 5 هزار و 87 مورد تخلف از سوی بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و ناظران کمیسیون نظارت استان در 8 ماهه اول سال کشف و پرونده‌های آن‌ها به اداره تعزیرات ...
   با حضور استاندار خوزستان و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت این استان کارخانه قند شمال پس از 15سال توقف تولید، فعالیت خود را مجددا آغاز کرد.
   در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید خوزستان؛
   جلسه بررسی مشکلات و موانع تولیدی شرکت گروه ملی صنعتی فولاد ایران با حضور استاندار خوزستان و رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت این استان برگزار شد.
   دکتر اسحاق جهانگیری در ادامه برنامه های سفر دو روزه خود به استان خوزستان، فاز نخست کارخانه آلومینیوم کاوه خوزستان را در مسجد سلیمان افتتاح و به همراه وزیر صنعت، معدن و تجارت از بخش‌های مختلف آن ...
Page created in 1.8384621143341 seconds.
memoryUsage : 29250Kb