•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: ۴۵ واحد تولیدی و صنعتی راکد استان خوزستان طبق برنامه ریزی انجام شده تا پایان امسال به چرخه تولید بر می‌گردند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: ۵۶ واحد صنفی متخلف در شهرهایی از استان که طرح اعمال محدودیتهای کرونایی در آنها اعمال شده، طی ۲ روز اول اجرای طرح پلمپ شدند.
   در آبان ماه 99 صورت گرفت:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: ۶۲۷ واحد صنفی خوزستان در زمان محدودیت کرونایی در استان، آبان امسال به دلیل رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی پلمپ شدند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از کشف و تخلف یک انبار واقع در شهرستان کارون و انبار دیگری در اهواز خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از پرداخت یک هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال تسهیلات از ابتدای امسال تاکنون در قالب تبصره ۱۸ به طرح‌های بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در خوزستان خبر داد.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از تشکیل 111 پرونده تخلف از بازرسی میوه فروشی های خوزستان خبر داد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از همکاری و نظارت سازمان صمت، اتاق اصناف و دستگاه های نظارتی بر بازار برای رعایت مصوبه تعطیلی اصناف غیر ضروری خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خوزستان گفت: این سازمان برای به کارگیری نیروهای متخصص در واحد تحقیق و توسعه تعدادی از بنگاه های صنعتی و معدنی استان ، اقدام به جذب سرباز امریه می کند.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: در مهر ماه امسال 298 مورد بازرسی قاچاق صورت گرفت که منجر به تشکیل 12 پرونده قاچاق گردید و ارزش ریالی این پرونده ها 690 میلیون ریال بوده است ...
   رییس سازمان صمت خوزستان :
   بمنظور اجرای سیاستهای وزارت صمت مبنی بر راه اندازی مجدد واحدهای تولیدی و صنعتی راکد، اعضای کمیته فعال سازی واحدهای تولیدی راکد از برخی واحد های تولیدی در شهرستان رامهرمز بازدید کردند .