•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   مرکز سامد در استانداری خوزستان برای رسیدگی به درخواست و مشکلات مردم در این سامانه ایجاد شده است و از مدیران تمامی دستگاه های خواسته شده تا در حل مشکلات و درخواست‌های مردم با این مرکز نهایت همکاری را ...
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان خوزستان از ساخت شیرآلات مورد نیاز پروژه استراتژیک ملی خط لوله انتقال نفت از گوره به جاسک توسط شرکت بهسازان جنوب خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان ازمعرفی و تجلیل ۲۵ واحد صنعتی و معدنی نمونه استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: توزیع گاز مایع در استان با هدف عرضه مناسب در تمامی نقاط استان و نظارت هر چه دقیقتر ساماندهی می شود و این برنامه از اول شهریورماه عملیاتی خواهد شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولیدی استان به تاثیر منفی کرونا بر واحدهای تولیدی اشاره کرد و گفت: بیشترین تاثیر کرونا بر واحدهای صنفی بوده و قرار است پس از ...
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خوزستان گفت: سامانه یکپارچه مدیریت بازرسی (سیمبا) برای بالا بردن سرعت عمل رسیدگی به پرونده‌های تخلف صنفی در خوزستان فعال شده‌است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: ۲۰ واحد تولید اقلام بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده ویژه مبارزه با بیماری کرونا در استان در حال فعالیت هستند.
   رییس سازمان صمت خوزستان اعلام کرد :
   رییس سازمان صمت خوزستان گفت : در راستای کنترل قیمت ها و مبارزه با تخلفات صنفی طی هفته های اخیر ۳ واحد صنفی شامل نانوایی ،شیرینی فروشی و میوه فروشی در شهرستان اهواز و تعداد ۱۹ واحد در شهرستانها به ...
   رییس سازمان صمت خوزستان خبر داد :
   رییس سازمان صمت خوزستان گفت: بیش از ۷۰ درصد نیاز ماسک در استان تامین شده است.
   رییس سازمان صمت خوزستان گفت: تامین اعتبار تکمیل طرح های غیر دولتی دارای پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد از برنامه های سازمان صمت استان خوزستان است .