•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا انجام شد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان از تعطیلی و پلمپ بالای ۱۵۰ واحد صنفی غیر ضروری در استان خبر داد.
   معاون اقتصادی و بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان در این خصوص بیان کرد: نشستی را با اتحادیه‌های استان برگزار کردیم تا با ارسال کالاهای خود به درب خانه ها با استفاده از پیک موتوری مانع ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: عمده تخلفات در بازرسی‌هایی که در خصوص ویروس کرونا در استان کشف می شود ، مربوط به ماسک و دستکش است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: سه هزار و ۶۲۷ بطری الکل صنعتی در یکی از شرکت‌های پخش مجتمع بنکداران اهواز کشف و ضبط شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: با هماهنگی های صورت گرفته به منظور نظارت و رصد توزیع و عرضه مواد ضد عفونی کننده و الکل ، بازرسان سازمان صنعت ،معدن و تجارت خوزستان در واحد های تولید کننده ...
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خوزستان گفت: ۷۱ مرکز ثابت و سیار برای توزیع میوه عید نوروز در اهواز جانمایی و ایجاد شد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: شرکت الکل سازی رازی از ذخایر خود برای تامین مواد اولیه شرکت‌های تولید کننده مواد ضدعفونی کننده در کشور استفاده می‌کند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: یک شرکت آب معدنی در اهواز با تغییر خط تولید خود، تولید موادضدعفونی کننده دست را آغاز کرد.
   طی 10 ماهه سال 98 انجام شد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان گفت: طی 10 ماهه سال جاری 13/5 میلیون تن صادرات غیرنفتی از استان انجام گرفت که ارزش این میزان صادرات 9/2 میلیارد دلار می باشد و این رقم نسبت به مدت مشابه ...
   در بازرسی های انجام شده در استان خوزستان، ۴۷ پرونده تخلف در خصوص گرانفروشی، امتناع و احتکار کالاهای بهداشتی مورد نیاز مردم برای مقابله با ویروس کرونا در استان تشکیل شده است.