•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: فعال کردن ۲۵ درصد از معادن غیرفعال کشور در برنامه کاری امسال وزارت صمت است.

   با حضور معاون وزیر صمت انجام شد:
   نمایشگاه دائمی نهضت ساخت ایران با محوریت عرضه محصولات تولید شده در شهرک‌های صنعتی خوزستان در محل مرکز خدمات فناوری و کسب و کار شهرک‌های صنعتی استان واقع در شهرک صنعتی شماره ۴ اهواز افتتاح شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: ۶ طرح صنعتی و تولیدی بزرگ مهم در خوزستان در سال جاری با توجه به شعار امسال با عنوان جهش تولید آماده افتتاح هستند.
   با حضور رییس سازمان صمت خوزستان انجام شد :
   جلسه بررسی پروژه های عمرانی و اشتغالزایی شهرستان اندیمشک با حضور رییس سازمان صمت خوزستان برگزار شد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: ۲۰ واحد تولید کننده لوازم بهداشتی و مواد ضدعفونی کننده دست در خوزستان فعال هستند و در این شرایط کرونایی لوازم مورد نیاز استان و کشور را تولید می‌کنند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: سازمان صمت استان در یک ماه اخیر با توزیع کالای اساسی تلاش داشت تا قیمت این کالاها در استان تعدیل و از افزایش قیمت آن ها جلوگیری کند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت : در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید در امسال که به نام جهش تولید نام گذاری شده است، اقدامات موثری در خصوص کمک به واحد های تولیدی و رفع ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان از آغاز به کار سامانه پردازش یکپارچه درخواست‌های اعتبارات ریالی صندوق توسعه ملی تحت عنوان "سپیدار" خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: وضعیت خوزستان در تامین شکر مورد نیاز مصارف خانگی ، صنف و صنعت مناسب است و با توافقی که با شرکت های نیشکر استان انجام گرفته در این بخش مشکلی وجود ندارد.
   با شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت موارد و اصول بهداشتی بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از تعداد ۴۳۵۰ واحد صنفی در استان بازرسی به عمل آوردند.