•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   طی 4 ماهه ابتدای سال ؛
   رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت خراسان شمالی در گفت : در مدت چهار ماه سال جاری 62 میلیون دلار کالای صادراتی به وزن 250 هزار تن کالا از این استان صادرشده است .
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت خراسان شمالی:
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت خراسان شمالی گفت : تاکنون در خراسان شمالی 177 پروانه بهره برداری معدن برای استخراج موادی از جمله سنگ لاشه، سنگ آهک، سنگ گچ، سنگ نما، پودر بوکسیت و باریت صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت ،معدن وتجارت خراسان شمالی از برگزاری میزکشوری عراق خبر داد .
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت خراسان شمالی از فرصت سه ماهه مرزنشینان استان به منظور فراهم نمودن مدارک و مستندات جهت ثبت نام در سامانه یکپارچه مرزنشینان استان خبر داد .
   وزیر صنعت و معدن و تجارت خواستار شد :
   وزیر صنعت و معدن و تجارت گفت: باید با سرمایه‌گذاری و ایجاد صنایع تبدیلی در خراسان شمالی ضمن افزایش بهره‌وری به تولید اشتغال نیز کمک کنیم و وزارت صنعت و معدن نیز از سرمایه‌گذاران حمایت خواهد کرد.
   به دنبال سفر استانی هیئت دولت به استان خراسان شمالی، وزیر صنعت، معدن و تجارت از سه طرح صنعتی در شهرستان اسفراین این استان بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت خراسان شمالی گفت : در مدت دو ماه اول سال جاری 28.6 میلیون دلار کالای صادراتی به وزن 104 هزارتن کالا صادرشده است .
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: از سال 91 تاکنون سه هزار و 600 پرونده دریافت کارت الکترونیکی مرزنشینان در این سازمان ناقص مانده است.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت خراسان شمالی گفت: در فروردین ماه امسال 57 درصد از صادرات استان به افغانستان صورت گرفت که بدین ترتیب این کشور مقصد اصلی صادرات کالاهای استان بود.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خراسان شمالی هدف صادراتی سال 94 را با توجه به پتانسیل ها و توان اقتصادی صادرکنندگان و برنامه های در دست اقدام حوزه تجارت خارجی استان به میزان 170 میلیون دلار ...