•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: در هفت ماه سال جاری 104 میلیون دلار با وزن 410 هزار تن صادرات غیر نفتی داشته ایم.
   در 6 ماهه اول سال صورت گرفت:
   بازرسان واحد بازرسی و نظارت سازمان صنعت ،معدن واتاق های اصناف استان قریب به 42هزار933مورد بازرسی درشش ماهه سال جاری از واحدهای صنفی استان به عمل آوردند.
   طی 6 ماهه اول سال جاری ؛
   رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت خراسان شمالی از صادرات 91میلیون دلاری کالا از این استان در مدت شش ماه سال جاری به وزن 354 هزار تن خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت خراسان شمالی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت خراسان شمالی گفت : 98معدن فعال در استان با ظرفیت استخراج حدود 9میلیون و 592 هزارتن با اشتغال هزارو930 نفر در این استان درحال فعالیت است.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در سومین جلسه کارگروه توسعه صادرات استان از بخش تجارت خارجی به عنوان یکی از بخش های مهم این سازمان یاد کرد و گفت: در تلاش هستیم بسترسازی مناسبی در امر صادرات ...
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت خراسان شمالی گفت : مجموع طرح های در دست اجراء در بخش های مختلف صنعتی استان تعداد 827 است که در حال فعالیت ساخت وساز ، تجهیز و .... می باشد .
   در پنج ماه نخست امسال
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از صادرات 10میلیون و 6هزار دلاری محصولات صنعتی این استان در پنج ماه نخست امسال خبرداد .
   رئیس سازمان، صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت : جلسه کارشناسی کارگروه با پیدا کردن راههای منطقی و هموار نمودن مسیر تولید، مشکلات واحدهای اجرایی را حل نموده و بانک ها و موسسات اقتصادی تسهیلات دهنده ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: مطالعات اکتشافی معادن در جنوب این استان انجام می شود.
   در چهار ماه نخست امسال
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از صادرات 8 میلیون و 44هزار دلاری محصولات صنعتی این استان در چهار ماه نخست امسال خبرداد .
Page created in 1.8586819171906 seconds.
memoryUsage : 29259Kb