•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   صدور اجرائیه توسط بانک‌ها برای واحدهای تولیدی خراسان شمالی بدون هماهنگی کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید ممنوع شد‌
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی :
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت با اشاره به ضعف استان در زمینه جذب سرمایه گذار اشاره کرد با عنایت به قابلیتهای استان همه موظفیم برای افزایش سرمایه گذاری تلاش کنیم و نباید مردم و مسئولین به گونه ای عمل ...
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: با پی گیری این اداره، فرش دستباف ترکمن جرگلان و بجنورد و فرش دستباف کردی خراسان شمالی در فهرست سازمان جهانی مالکیت فکری وایپو ثبت شد .
   رئیس اتاق اصناف بجنورد از برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت ماه مبارک رمضان در مرکز استان خراسان شمالی خبر داد.
   سرپرست اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت ،معدن وتجارت خراسان شمالی گفت: نمایشگاه گل و گیاه و تجهیزات گلخانه ای از فردا 9 لغایت13 خرداد ماه در بجنورد برگزار می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان شمالی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان شمالی گفت: با اجرایی شدن 95 درصد از مصوبات کارگروه توسعه صادرات استان در سال گذشته, زمینه تحقق صادرات استان بیش از برنامه مصوب استان در سال گذشته فراهم گردید .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی از صدور 109 فقره جواز تاسیس صنعتی طی سال گذشته در خراسان شمالی خبر داد.
   طی طرح نظارتی ویژه نوروز صورت گرفت:
   تا پایان 11فروردین طرح نظارتی ویژه نوروز تعداد 9 هزارو 136مورد بازرسی از بنگاه های اقتصادی در سطح استان خراسان شمالی صورت گرفت.
   رئیس اداره تنظیم بازار سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌شمالی از آمادگی 225 نانوایی کشیک برای ارائه خدمت به مسافران نوروزی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت خراسان شمالی گفت : طی یازده ماهه ابتدای سال از نظر ارزشی 158 میلیون دلار و از نظر وزنی 683 هزار تن کالا از این استان به خارج صادر شده است.