•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت : نمایشگاه الکامپ امسال محصول اعتماد به نیروهای جوان بومی و همکاری و هماهنگی بین بخشی دستگاههای دولتی است .
   در نشست مشترک هیات تجاری پاکستان با تجار خراسان شمالی بررسی شد:
   نشست مشترک اعضای هیات تجاری و بازاریابی پاکستان با بررسی زمینه های گسترش تجارت و روابط تجاری تجار و بازرگانان خراسان شمالی با کشور پاکستان برگزار شد.
   معاون اکتشافات سازمان زمین شناسی خبر داد:
   معاون اکتشافات سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی در شیروان گفت: در کل کشور 48 میلیارد تن ذخایر قطعی داریم که یک میلیارد تن آن در خراسان شمالی وجود دارد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت : در سال گذشته این استان 420 میلیارد تومان از تسهیلات رونق تولید را به خود اختصاص داد.
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت خراسان شمالی گفت: ارائه تسهیلات رونق تولید از سوی بانک ها موجب رشد و توسعه تولید و بهبود فضای کسب و کار است و بنابراین افزایش تعاملات در این حوزه از سوی بانک ها الزامی ...
   در گزارش عملکرد 9 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی اعلام شد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان شمالی اعلام کرد : از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه 12 واحد صنعتی با سرمایه گذاری 109 هزارو 127 میلیارد ریال در این استان افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان شمالی گفت : در شرایط اقتصادی کنونی نگاه حمایتی در بخش مالیاتی از صادرکنندگان ضروری است.
   معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار خراسان شمالی بلوکه کردن درصدی از تسهیلاتی که به واحدهای تولیدی در قالب طرح رونق تولید پرداخت می شود را غیرمجاز دانست و به بانک ها در این زمینه تذکر ...
   پانزدهمین کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان خراسان شمالی با حضور صالحی استاندار این استان برگزار گردید.
   رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان خراسان شمالی از برگزاری نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در این استان خبر داد.