•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی گفت:14.5 درصد اشتغال و 12.5 درصد از حجم کل سرمایه گذاری پروژه های ملی اقتصاد مقاومتی سال جاری در بخش صنعت، معدن و تجارت به استان خراسان رضوی تعلق دارد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در حالی طی سال 1392 در این استان سه هزار میلیارد ریال پروانه بهره برداری صنعتی صادر شد که فقط امسال تاکنون این میزان به 30 هزار میلیارد ریال رسیده است.
   رئیس سازمان صنعت,معدن وتجارت از برگزاری نمایشگاه‌های عرضه مستقیم کالا همزمان با ایام پایانی سال در مشهد و 20 شهرستان استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خراسان‌رضوی گفت: ۲ پروژه توسعه صادرات با محوریت اقتصاد مقاومتی در خراسان رضوی اجرا می‌شود.
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   قائم مقام‌ وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تولید گفت: اجرای طرح رونق تولید در سال 1396 به خصوص در مورد واحد های تولیدی بیشتری هم ادامه خواهد داشت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی از پرداخت ۴۳۰ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید به 505 واحد صنعتی و کشاورزی این استان در 10 ماهه سال جاری خبر داد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی گفت: اوایل سال گذشته کمتر از 300 فروشگاه در استان این نماد را در اختیار داشتند که این تعداد امسال به بیش از یک هزارو 800 ...
   رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان گفت : باصدور ۲۶۸ فقره مجوز معافیت گمرکی در ۹ ماه امسال ، کارآفرینان صنعت ومعدن استان از حدود ۱۹ میلیون یورو معافیت برای ماشین آلات خارجی برخوردار شدند .
   در گزارش عملکرد 8 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی اعلام شد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خراسان رضوی گفت : یک میلیارد و 67 میلیون دلار کالا به وزن یک میلیون و 430 هزارتن در 8 ماهه امسال از استان خراسان رضوی صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: از ابتدای اجرای طرح پرداخت تسهیلات رونق تولید تاکنون چهار هزار و 170 میلیارد ریال به 492واحد تولیدی و صنعتی این استان پرداخت شده است.