•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی گفت : در همایش روز ملی صادرات که با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد از یک صادر کننده ممتاز و 5 صادرکننده نمونه خراسان رضوی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: مطالعات ژئوفیزیک در سه منطقه گناباد، سنگان خواف و جنوب شهرستان های بردسکن و کاشمر انجام و مناطق جدید امیدبخش معدنی شناسایی شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از آمادگی 22 طرح صنعتی و معدنی جهت بهره برداری در هفته دولت خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: دو هزارو 78 نفر به اشتغال این استان در 5ماهه امسال در بخش خدمات اضافه شده است که این رقم افزایش 60 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می‌دهد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌ رضوی با بیان اینکه میزان سرمایه‌گذاری برای این طرح بیشتر از 40 میلیارد تومان بوده است، اظهار کرد: تمام سرمایه این طرح داخلی است اما ماشین‌آلات خارجی هستند.
   مدیرعامل شرکت ایران خودرو خراسان گفت: تولید این شرکت در سال گذشته نسبت به سال 1392 حدود 135 درصد افزایش داشت.
   رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 3 ماهه سال جاری تعداد 351 فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری 8907 میلیارد ریال و اشتغال 6535 نفر صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی گفت: با اقدامات انجام شده در چارچوب فعالیت دولت یازدهم در حوزه سرمایه گذاری، صدور مجوزهای صنعتی، معدنی و تلاش برای احیای واحدهای تعطیل، بخش تولید و ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: 6 هزار میلیارد ریال تسهیلات طرح رونق تولید سهم خراسان رضوی در سال جاری پرداخت می شود.
   رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 29 فقره پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری 176 میلیارد ریال و اشتغال 162 نفر دراین استان صادر شده است.