•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون‌سازمان صمت خراسان رضوی مطرح کرد:
   معاون برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 6 ماهه سال جاری تعداد 838 فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری 38359 میلیارد ریال و اشتغال 17255 نفر صادر شده است که در ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در شهر هرات کشور افغانستان برگزار می شود.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از گشایش نمایشگاه عرضه کالا پائیزه در آستانه بازگشایی مدارس در مشهد مقدس خبر داد.
   رییس سازمان صنعت , معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی پنج ماهه سال 97, 1118 هزار تن کالا به ارزش 933 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: بر اساس آخرین اطلاعات تولید شده توسط مرکز آمار ایران، ارزش افزوده صنعت و معدن استان حدود ۱۰ هزار و ۴۴ میلیارد تومان است که ...
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی از آغاز طرح توزیع لاستیک برای ماشین های سنگین موردنیاز رانندگان شاغل در بخش حمل‌و نقل جاده‌ای بر اساس نرخ مصوب با استفاده از تولیدات داخلی و واردات خبر داد.
   رییس سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در سه ماهه اول سال 97, 653 هزار تن کالا به ارزش 523 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: با تحقق ۳۷ هزار و ۸۴۸ میلیارد ریال سرمایه گذاری در پروانه های بهره برداری صنعتی در سال ۹۶ این استان رتبه اول سرمایه گذاری صنعتی کشور را به دست آورد و ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در 11 ماهه امسال، یک میلیون و 925 هزار تن کالا به ارزش یک هزار و 762 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در 11 ماهه امسال یک هزار و 622 فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری 50 هزار و 652 میلیارد ریال و اشتغال 37 هزار و 637 نفر صادر شده است.