•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: علیرغم همه محدودیت هایی که تحریم ها برای اقتصاد کشور ایجاد کرده است، با تمهیداتی که اندیشیده شد صادرات استان به افغانستان و کشورهای آسیای میانه رشد ...
   رئیس سازمان صنعت خراسان رضوی تاکید‌کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: توسعه استان مبتنی بر قابلیت های بخش معدن و استفاده از ایده های نو در این بخش ، رویکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت است.
   معاون بازرسی سازمان صنعت خراسان رضوی خبرداد:
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از تشکیل 1.5 میلیارد تومان پرونده تخلف صنفی در دهه آخر صفر استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان رضوی از صدور 26 پروانه بهره برداری معدن طی 7 ماهه سال جاری در استان خبر داد.
   اولین میز توسعه صادرات زعفران روز چهار شنبه با حضور اعضای شورای ملی زعفران، مسئولان حوزه بازرگانی سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی و جمعی از تولیدکنندگان وصادرکنندگان در تربت حیدریه برگزار شد.
   کشف انبار بزرگ لوازم یدکی خودرو در مشهد‎ ‎
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با اشاره به کشف انبار بزرگ لوازم یدکی ‏خودرو قاچاق در ‏مشهد اعلام‌کرد: هم ‏اکنون 200 فروشگاه منتخب در مشهد مقدس کالاهای احتکار شده را ...
   رییس سازمان صنعت ,معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی هفت ماهه سال 97، یک میلیون و 624هزار تن کالا به ارزش یک میلیارد و 313 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   معاون سازمان صمت خراسان رضوی اعلام کرد: ‏
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از توزیع 60 تن گوشت قرمز منجمد ‏برای مساجد، هیات های مذهبی و موکب ها در دهه آخر صفر خبر داد.‏
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از نظارت ویژه بر واحدهای اقامتی مشهد مقدس در دهه پایانی ماه صفر سالجاری خبر داد.
   وزیرصنعت، معدن و تجارت گفت: چند نقطه در کشور می توانند به عنوان مناطق هدایت کننده و پیشران در حوزه صادرات عمل کنند که خراسان رضوی از جمله آنهاست.