•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   دو طرح صنعتی به مناسبت گرامی داشت دهه تولید و روز ملی صنعت و معدن در خراسان رضوی با حضور معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت افتتاح شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی گفت: پارسال در بازرسی بازرسان این سازمان از اصناف خراسان رضوی سه هزار و 312 پرونده تقلب در خراسان رضوی محکوم شدند.
   رئیس سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی گفت : رشد اقتصادی مناطق کشور با آماده شدن زیر ساخت ها حاصل می شود، بنابراین باید قبل از هرکاری، این موضوع در برنامه های دستگاه ها قرار گیرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی دو ماه اول سال ۹8، مقدار 677هزار تن کالا به ارزش281 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   با برگزاری جلسه برنامه ریزی طرح فعال سازی معادن کوچک مقیاس خراسان رضوی، اجرای این طرح در این استان کلید خورد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: صنایع فلزی استان به لحاظ تامین مواد اولیه خودکفا هستند و تحریمها بر این صنایع استان تاثیر زیادی نخواهد داشت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: برنامه‌های سال ۹۸ما این است که بازارهایی چون هنگ کنگ و ویتنام در آسیای جنوب شرقی را که شروع کردیم، حفظ کنیم و افزایش دهیم، افزایش صادرات به کشورهای ...
   طی مراسمی با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی ایران،استاندار خراسان رضوی، مدیرکل زمین شناسی و اکتشافات معدنی شمال شرق کشور و سایر مسئولان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 11 ماهه سال جاری تعداد 1489 فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری حدود 80 هزار میلیارد ریال و اشتغال 32103 نفر صادر شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی ده ماهه سال ۹۷، مقدار 2 میلیون و 426 هزار تن کالا به ارزش1 میلیارد و 923 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.