•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: با تحقق ۳۷ هزار و ۸۴۸ میلیارد ریال سرمایه گذاری در پروانه های بهره برداری صنعتی در سال ۹۶ این استان رتبه اول سرمایه گذاری صنعتی کشور را به دست آورد و ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در 11 ماهه امسال، یک میلیون و 925 هزار تن کالا به ارزش یک هزار و 762 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در 11 ماهه امسال یک هزار و 622 فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری 50 هزار و 652 میلیارد ریال و اشتغال 37 هزار و 637 نفر صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در 10 ماهه امسال، 1731 هزار تن کالا به ارزش یک هزار و 594 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است
   38 صادرکننده نمونه خراسان رضوی در مراسمی با حضور رییس اتاق بازرگانی ایران، استاندار و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی مورد تجلیل قرار گرفتند.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر ، 17 طرح صنعتی و معدنی در خراسان رضوی آماده بهره برداری شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی گفت : در همایش روز ملی صادرات که با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد از یک صادر کننده ممتاز و 5 صادرکننده نمونه خراسان رضوی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: مطالعات ژئوفیزیک در سه منطقه گناباد، سنگان خواف و جنوب شهرستان های بردسکن و کاشمر انجام و مناطق جدید امیدبخش معدنی شناسایی شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از آمادگی 22 طرح صنعتی و معدنی جهت بهره برداری در هفته دولت خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: دو هزارو 78 نفر به اشتغال این استان در 5ماهه امسال در بخش خدمات اضافه شده است که این رقم افزایش 60 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته را نشان می‌دهد.
Page created in 2.2295219898224 seconds.
memoryUsage : 29267Kb