•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در سه ماهه اول سال 97, 653 هزار تن کالا به ارزش 523 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: با تحقق ۳۷ هزار و ۸۴۸ میلیارد ریال سرمایه گذاری در پروانه های بهره برداری صنعتی در سال ۹۶ این استان رتبه اول سرمایه گذاری صنعتی کشور را به دست آورد و ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در 11 ماهه امسال، یک میلیون و 925 هزار تن کالا به ارزش یک هزار و 762 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در 11 ماهه امسال یک هزار و 622 فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری 50 هزار و 652 میلیارد ریال و اشتغال 37 هزار و 637 نفر صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در 10 ماهه امسال، 1731 هزار تن کالا به ارزش یک هزار و 594 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است
   38 صادرکننده نمونه خراسان رضوی در مراسمی با حضور رییس اتاق بازرگانی ایران، استاندار و رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی مورد تجلیل قرار گرفتند.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر ، 17 طرح صنعتی و معدنی در خراسان رضوی آماده بهره برداری شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی گفت : در همایش روز ملی صادرات که با حضور معاون اول رییس جمهور و وزیر صنعت، معدن و تجارت برگزار شد از یک صادر کننده ممتاز و 5 صادرکننده نمونه خراسان رضوی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: مطالعات ژئوفیزیک در سه منطقه گناباد، سنگان خواف و جنوب شهرستان های بردسکن و کاشمر انجام و مناطق جدید امیدبخش معدنی شناسایی شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از آمادگی 22 طرح صنعتی و معدنی جهت بهره برداری در هفته دولت خبر داد.
Page created in 2.3079080581665 seconds.
memoryUsage : 29265Kb