•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی سازمان صمت خراسان رضوی اعلام کرد:
   معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در ماه‌های محرم و صفر برای هیات‌های مذهبی، مساجد، خیریه‌ها، کمیته امداد و سایر نهادهای استان که بخواهند بسته معیشتی توزیع کنند، ۲۵۰۰ تن ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی بیان کرد: با بهره برداری از ۳۲ طرح صنعتی طی هفته دولت در این استان، دو هزار و ۲۵۰ فرصت شغلی ایجاد شده است.
   رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد گفت: در راستای اقدامات حمایتی دولت تدبیر و امید دو هزار و ۸۱۸ نفر اشتغال مستقیم در بخشهای صنعتی و معدنی این شهرستان طی پنج سال گذشته ایجاد شده است.
   سرپرست معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی بیان کرد : ۲۹۹ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق به ارزش نود میلیارد ریال در هفته جاری در مشهد کشف و توقیف شد.
   رئیس اداره آموزش، پژوهش و فناوری سازمان صنعت،. معدن و تجارت استان خراسان رضوی از ثبت نام بیش از ۵۴۰ بنگاه اقتصادی استان اعم از واحدهای تولیدی و صنعتی و معدنی در سامانه تاپ خبر داد.

   سرپرست معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از بازدید رئیس این سازمان از بازار عمده فروشان و بنکداران مواد غذائی در مشهد خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از یک واحد تولیدی ماسک در شهرستان طرقبه و شاندیز بازدید نمود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: با درخواست این سازمان در جهت حمایت از صادرات، بزودی با تخصیص مشوق هایی، زیرساختهای صادراتی استان، توسعه یافته و تجهیز می شود.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از اختصاص ۱۱ هزار و ۴۰۰ تن سهمیه شکر به این استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی سه ماهه نخست سال99، ۷۱۵ فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری 35هزار و 705 میلیارد ریال و اشتغال ۱۵هزار و ۴۳۴ نفر در این استان صادر شده است.