•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی هشت ماهه سال ۹8، مقدار 2335 هزار تن کالا به ارزش یک میلیارد و 123 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   در سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی برگزار شد :
   رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از برگزاری همایش تجارت در اتحادیه اقتصادی اوراسیا(قزاقستان، قرقیزستان، ارمنستان، روسیه و بلاروس) در این سازمان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: با برگزاری مراسم کشوری روز ملی صادرات، 5 صادرکننده از استان خراسان رضوی در جمع صادرکنندگان نمونه ملی معرفی و تقدیر شدند.
   در آستانه اجرای نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در تاجیکستان، که از 30 آذر تا 5 دی ماه سال جاری در شهر دوشنبه برپا می شود، همایش توسعه روابط تجاری ایران و تاجیکستان در سازمان صنعت، معدن و تجارت ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 7 ماهه سال 98 تعداد 1254 فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری 61162 میلیارد ریال و اشتغال 34745 نفر در استان صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 6 ماهه اول سال 98 تعداد 996 فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری 42 هزار میلیارد ریال و اشتغال 27 هزارو 547 نفر در استان صادر شده است.
   طی 6 ماهه اول سال صورت گرفت :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 6 ماهه اول سال 98، در استان خراسان رضوی، 195 فقره پروانه بهره برداری صنعتی صادر شده است.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از صدور گواهی کشف معدن آنتیموان سیرزار با ذخیره 100 هزار تن و عیار میانگین 3 درصد برای اولین بار در استان در شهرستان تربت جام خبر ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از اختصاص بیش از ۲۵ هزار میلیارد ریال از منابع تبصره ۱۸ به این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی پنج ماه سال ۹8، مقدار 1518هزار تن کالا به ارزش647 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.