•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از برگزاری اولین دوره آموزشی ایمنی، بهداشت و محیط زیست(HSEE) ویژه بهره برداران معادن استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان رضوی خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از معافیت گمرکی 1.9 میلیون یورویی واردات ماشین آلات صنعتی در 7 ماهه سال 99 در استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در 7 ماهه سال ۹9، یک میلیون و 451 هزارتن کالا به ارزش 734 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 7 ماهه سال 99، در استان خراسان رضوی، 291 فقره پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری 24554 میلیارد ریال صادر شده است.
   سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی ادامه داد: در نیمه نخست امسال ۲۲ پروانه جدید بهره برداری از معادن خراسان رضوی با استخراج اسمی ۱۱.۵ میلیون تن در سال و ...
   در 6 ماهه اول 99 محقق شد؛
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در 6 ماهه اول امسال 253 پروانه بهره برداری صنعتی با سرمایه گذاری بیش از 2 هزار و 227 میلیارد تومان در استان صادر شده است که زمینه اشتغال ...
   معاون امور بازرگانی سازمان صمت خراسان رضوی اعلام کرد:
   معاون امور بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در ماه‌های محرم و صفر برای هیات‌های مذهبی، مساجد، خیریه‌ها، کمیته امداد و سایر نهادهای استان که بخواهند بسته معیشتی توزیع کنند، ۲۵۰۰ تن ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی بیان کرد: با بهره برداری از ۳۲ طرح صنعتی طی هفته دولت در این استان، دو هزار و ۲۵۰ فرصت شغلی ایجاد شده است.
   رییس اداره صنعت، معدن و تجارت گناباد گفت: در راستای اقدامات حمایتی دولت تدبیر و امید دو هزار و ۸۱۸ نفر اشتغال مستقیم در بخشهای صنعتی و معدنی این شهرستان طی پنج سال گذشته ایجاد شده است.
   سرپرست معاونت بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان رضوی بیان کرد : ۲۹۹ دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) قاچاق به ارزش نود میلیارد ریال در هفته جاری در مشهد کشف و توقیف شد.