•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   کشف انبار بزرگ لوازم یدکی خودرو در مشهد‎ ‎
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با اشاره به کشف انبار بزرگ لوازم یدکی ‏خودرو قاچاق در ‏مشهد اعلام‌کرد: هم ‏اکنون 200 فروشگاه منتخب در مشهد مقدس کالاهای احتکار شده را ...
   رییس سازمان صنعت ,معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی هفت ماهه سال 97، یک میلیون و 624هزار تن کالا به ارزش یک میلیارد و 313 میلیون دلار از گمرکات استان به کشورهای هدف صادر شده است.
   معاون سازمان صمت خراسان رضوی اعلام کرد: ‏
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از توزیع 60 تن گوشت قرمز منجمد ‏برای مساجد، هیات های مذهبی و موکب ها در دهه آخر صفر خبر داد.‏
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از نظارت ویژه بر واحدهای اقامتی مشهد مقدس در دهه پایانی ماه صفر سالجاری خبر داد.
   وزیرصنعت، معدن و تجارت گفت: چند نقطه در کشور می توانند به عنوان مناطق هدایت کننده و پیشران در حوزه صادرات عمل کنند که خراسان رضوی از جمله آنهاست.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از صدور 240 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در استان طی 7 ماهه سال 97 خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان رضوی گفت: هشت طرح صنعتی با مجموع سرمایه‌گذاری 15 هزار و 48 میلیارد ریال و اشتغال زایی برای دو هزار و 328 نفر، در دست اجرا است.
   رئیس سازمان صنعت, معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: طی 7 ماهه سال جاری تعداد 976 فقره جواز تاسیس با سرمایه گذاری 42 هزار میلیاردریال و اشتغال 19864 نفر صادر شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: بر اساس بخشنامه بانک مرکزی ایران، ارز کالاهایی که قبل از 21فروردین به صورت اعتباری ثبت سفارش شده اند تخصیص و تامین می شود.
   رئیس سازمان صمت خراسان رضوی خبرداد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت خراسان رضوی از معافیت گمرکی 5.2 میلیون یورویی واردات ماشین آلات صنعتی در 6 ماهه سال 97 در استان خبر داد.
Page created in 1.858017206192 seconds.
memoryUsage : 29261Kb