•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون 560 پروانه بهره برداری معدنی در این استان صادر شده که این میزان قبل از انقلاب 14 فقره بوده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از برگزاری مرحله مقدماتی سیزدهمین المپیاد فرش دستباف ایران در استان خراسان جنوبی در دو سطح دانش آموزی و دانشجویی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی گفت: بیش از 14 میلیون مترمربع انواع کاشی از ابتدای سالجاری تاکنون در خراسان جنوبی تولید شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: امسال در دو کارخانه سیمان استان 765 هزار تن سیمان تولید شدکه در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش 22 درصدی داشت.
   4 برند جهانی و بین المللی سه محصول راهبردی و استراتژیک خراسان جنوبی پس از ثبت بین المللی نشان جغرافیایی در سازمان wipo همزمان با آئین تجلیل از صادرکنندگان و فعالان اقتصادی استان رونمایی شدند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از هشت طرح صنعتی با سرمایه گذاری 4 هزار میلیارد ریال در استان تا پایان سالجاری بهره برداری می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در 8 ماهه اول سال 97 حدود 2 میلیون و 128 هزار و 869 تن کالا به ارزش 512 میلیون و 697 هزار و 89 دلار از طریق گمرکات استان به خارج از کشور صادرات شده ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: آئین بزرگداشت روز صادرات استان خراسان جنوبی چهارشنبه هفته جاری برگزار و از 27 فعال اقتصادی استان با حضورمودودی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و سرپرست ...
   استاندار خراسان جنوبی با اشاره به ظرفیت های معدنی استان:
   استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به ظرفیت ها و پتانسیل های معدنی استان خراسان جنوبی، این استان می تواند به عنوان عسلویه معدنی کشور شناخته شود.
   استاندار خراسان جنوبی گفت: 33 درصد از صادرات کشور به افغانستان از طریق خراسان جنوبی صورت گرفته که بیانگر اهمیت و جایگاه مهم استان در زمینه صادرات است.