•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان همزمان در سراسر استان از اول خرداد ماه اجرا می گردد.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی در حاشیه بازدید از کارخانه در حال احداث زغال کک طبس با اشاره به افتتاح کارخانه سیمان باقران دوم فروردین با حضور رئیس جمهوری در شهرستان درمیان، افزود: با بهره ...
   آئین اختتامیه اولین کنفرانس ملی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه صنعت خراسان جنوبی با حضور مسئولان کشوری و استانی، کارافرینان، سرمایه گذاران و مدیران واحدهای صنعتی و معدنی شاخص برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: اولین کنفرانس ملی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه صنعت استان 30 و 31 فروردین ماه جاری در استان برگزار می شود.
   واحد تولید سازه های فولادی با حضور محمد تقی کره ای، رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت و تعدادی از مدیران و مسئولین ...
   اولین پایانه صادراتی سنگ و فرآورده‌های معدنی کشور همزمان با پنجمین روز از دهه فجر در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند افتتاح شد.
   در گزارش عملکرد 8 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: 640 میلیون دلار کالا شامل تولیدات غیر نفتی استان و کالاهای شامل بازارچه ها و گمرکات از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه از این استان صادر شده است.
   استاندار خراسان جنوبی به همراه رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت و تعدادی از مدیران کل استانداری و دستگاه های اجرایی استان و دیگر مسئولین از تعدادی از واحد های تولیدی واقع در شهرک صنعتی قاین بازدید کرد.
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت در ادامه سفر دوروزه به خراسان جنوبی از حوزه های معدنی پروده شرقی بازدید کرد و با حضور وی طرح توسعه محدوده زغالی بلوک یک این محدوده آغاز شد.
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت در طبس:
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت تاکید کرد : برای توسعه معادن نیاز به توسعه زیر ساختها داریم.