•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: استان خراسان جنوبی با پرداخت 135 میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق تولید به 69 واحد تولیدی رتبه 19 در کشور را دارا است .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی عنوان کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از آغاز سال 96 تاکنون 100 میلیارد تومان تسهیلات رونق به واحدهای تولیدی استان با نگاه به صادرات پرداخت شده است.
   معاون صادراتی وزیرصنعت، معدن وتجارت اعلام کرد:
   معاون وزیرصنعت،معدن وتجارت در امور صادرات و رییس سازمان توسعه تجارت ایران به ظرفیت های صادراتی خراسان جنوبی اشاره کرد وگفت: صادرات زعفران خراسان جنوبی رشد ۲۲ درصدی و صادرات کاشی و سرامیک استان نسبت ...
   با حضور مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران:
   شرکت تک پودر نوین در شهرک صنعتی طبس توسط مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران مورد بهره برداری قرار گرفت.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: از حدود 24 هزار بازرسی از واحدهای صنفی استان بیش از 600 پرونده تخلف تشکیل شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال میزان صادرات در استان 79 میلیون و 672 هزار و 611 دلار بوده که از لحاظ وزنی در شش ماهه نخست سال نسبت به مدت مشابه سال قبل 36 درصد رشد ...
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال میزان صادرات در استان 79 میلیون و 672 هزار و 611 دلار بوده که از لحاظ وزنی در مقایسه با مدت مشابه پارسال 36 درصد رشد داشته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اعلام هدف‌گذاری برای استخراج سالانه 2.5 میلیون تن ذغال سنگ از معادن طبس تا پایان سال 97، گفت: 95 درصد از مواد معدنی خراسان جنوبی در استان فرآوری می شوند.
   در راستای طرح نظارتی سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی صورت گرفت؛
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی گفت :در طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس 88 پرونده تخلف به ارزش 142 میلیون ریال در خراسان جنوبی تشکیل شد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: ۵۰۰ میلیون تن ذخیره جدید پتاس در شهرستان طبس خراسان جنوبی شناسایی شده که برای سرمایه گذاری و بهره برداری از آن بدنبال سرمایه گذار جدیدهستیم .