•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: اولین کنفرانس ملی فرصت های سرمایه گذاری در حوزه صنعت استان 30 و 31 فروردین ماه جاری در استان برگزار می شود.
   واحد تولید سازه های فولادی با حضور محمد تقی کره ای، رئیس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت و تعدادی از مدیران و مسئولین ...
   اولین پایانه صادراتی سنگ و فرآورده‌های معدنی کشور همزمان با پنجمین روز از دهه فجر در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند افتتاح شد.
   در گزارش عملکرد 8 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام شد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: 640 میلیون دلار کالا شامل تولیدات غیر نفتی استان و کالاهای شامل بازارچه ها و گمرکات از ابتدای امسال تا پایان آبان ماه از این استان صادر شده است.
   استاندار خراسان جنوبی به همراه رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت و تعدادی از مدیران کل استانداری و دستگاه های اجرایی استان و دیگر مسئولین از تعدادی از واحد های تولیدی واقع در شهرک صنعتی قاین بازدید کرد.
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت در ادامه سفر دوروزه به خراسان جنوبی از حوزه های معدنی پروده شرقی بازدید کرد و با حضور وی طرح توسعه محدوده زغالی بلوک یک این محدوده آغاز شد.
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت در طبس:
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت تاکید کرد : برای توسعه معادن نیاز به توسعه زیر ساختها داریم.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز طی سفر به استان خراسان جنوبی از 3 معدن سنگ ساختمانی و نما در شهرستان نهبندان بازدید کرد.
   وزیر صنعت، معدن و تجارت صبح امروز در رأس هیئتی وارد خراسان جنوبی شد تا ضمن بازدید از توانمندی های صنعتی ومعدنی استان مسائل و مشکلات اقتصادی را از نزدیک مورد بررسی قرار دهد.
   معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان جنوبی از سایت مرزی منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی، پایانه مرزی میل ۷۸ و بازارچه مرزی ماهیرود بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این ...
Page created in 2.1180260181427 seconds.
memoryUsage : 29263Kb