•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از سرمایه گذاری 350 میلیارد ریالی در حوزه صنعت، معدن و تجارت در شهرستان بیرجند خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از تشکیل 80 فقره پرونده تخلف از ابتدای طرح نظارتی نوروز 97 در این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی از انجام مطالعات اکتشافی مواد معدنی در نوار مرزی استان به مساحت 2 هزار و 700 کیلومتر مربع خبر داد و گفت: در نوار مرزی زیرکوه ماده معدنی لیتیوم شناسایی شده ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی گفت: 107 محدوده معدنی مستعد در استان شناسایی شده تا برای بخش خصوصی فراخوان شود.
   ریس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در زمینه معرفی به بانک ها برای پرداخت تسهیلات رونق تولید سال 96 ، این استان با 52 درصد پرداخت به نسبت مصوب کارگروه رتبه 3 در کشور را دارا است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال 287 واحد صنعتی درخواست خود را در سامانه بهین یاب برای دریافت تسهیلات ثبت کرده اند که تاکنون هزار و 421 میلیارد ریال به 70 واحد در قالب ...
   در 10 ماهه امسال انجام شد؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از صدور 43 فقره پروانه بهره برداری معدنی در 10 ماهه امسال در این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، 14واحد صنعتی و معدنی در شهرستان‌های طبس ،سربیشه و درمیان به بهره‌برداری می رسد.
   رییس سازمان صنعت و معدن خراسان جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون حدود 196 میلیارد تومان سرمایه گذاری در حوزه استخراج و گواهی کشف معادن استان انجام شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: براساس مصوبات اخیر کارگروه ساماندهی مبادلات مرزی کشور برای جذب سهمیه ارزی و کمک به معیشت مرزنشینان، صدور کارت‌های مرزنشینان تا پایان اسفند ماه امسال ...