•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در راستای اجرای طرح نظارتی کنترل قیمت ها در استان۲۰۰ پرونده تخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی از انجام یازده هزار و 260 مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان در ایام نوروز 97 خبر داد.
   رییس سازمان صنعت و معدن خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در حوزه صنعت، معدن و تجارت پیش بینی اشتغال در سال 97 دو هزار و ۵۰۰ نفر است که امیدواریم به صورت ۱۰۰ درصدی محقق شود.
   رییس سازمان صنعت و معدن خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: 384 تور بازدید از واحدهای صنعتی و معدنی و ظرفیت های تجاری این استان برگزار شد و در مجموع 8 هزار و 290 نفر در سال 96 از ظرفیت ها، توانمندی ها و ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از صدور 2هزار و 297 پروانه کسب صنفی در سال 96 توسط سازمان های صنفی در این استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی با صدور 63 پروانه بهره برداری معدنی رتبه اول را در صدور پروانه بهره برداری معدنی در سال1396 در کشور را از آن خود کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در سال 96، سه میلیون و 482 هزار و933تن کالا به ارزش896 میلیون و104 هزار و713 دلار از طریق گمرکات وبازارچه های مرزی خراسان جنوبی به کشورهای هدف صادر ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از صدور 190 جواز تاسیس صنعتی در خراسان جنوبی طی سال 96 خبر داد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبرداد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال تاکنون 912 پرونده تخلف به ارزش 2 میلیارد و 273 میلیون و 261 هزار ریال تشکیل و یک میلیارد و 839 میلیون و 772 هزار ریال به شکات برگشت داده ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از صدور 145 جواز تأسیس صنعتی با سرمایه گذاری بیش از5 هزار میلیارد ریال خبر داد.