•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی در رزمایش خدمات رسانی ویژه بسیج کارگری اعلام کرد: 500میلیارد تومان تسهیلات در قالب طرح رونق تولید از سال 95 به صنعتگران این استان پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس از ۱۵ شهریورماه جاری در استان آغاز و تا ۱۰ مهرماه نیز ادامه خواهد داشت.
   به منظور تامین سرمایه در گردش بنگاه های اقتصادی، تامین تسهیلات مورد نیاز طرح های نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد ، تامین مالی طرح های بازسازی و نوسازی و تامین مالی واحد های صنعتی ، معدنی و صنوف ...
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد: بر اساس ماده 5 قانون حمایت از حقوق مصرف کنندگان و ماده 15 قانون نظام صنفی کلیه عرضه کنندگان کالا و خدمات مکلفند با الصاق برچسب قیمت روی کالا، یا ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: دارندگان کلیه انبارها، سردخانه ها و مراکز نگهداری کالاهای حساس، ضروری و صاحبان کالا ملزم به اعلام موجودی هستند.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت خراسان جنوبی از کشف معدن پتاس پلایای میانی با ذخیره ای قطعی بالغ بر 1.2 میلیارد تن در استان خبر داد .
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در راستای اجرای طرح نظارتی کنترل قیمت ها در استان۲۰۰ پرونده تخلف صنفی و غیر صنفی تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی از انجام یازده هزار و 260 مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان در ایام نوروز 97 خبر داد.
   رییس سازمان صنعت و معدن خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در حوزه صنعت، معدن و تجارت پیش بینی اشتغال در سال 97 دو هزار و ۵۰۰ نفر است که امیدواریم به صورت ۱۰۰ درصدی محقق شود.
   رییس سازمان صنعت و معدن خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: 384 تور بازدید از واحدهای صنعتی و معدنی و ظرفیت های تجاری این استان برگزار شد و در مجموع 8 هزار و 290 نفر در سال 96 از ظرفیت ها، توانمندی ها و ...
Page created in 6.2213799953461 seconds.
memoryUsage : 29667Kb