•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: مواد معدنی شاخص استخراجی از معادن استان از جمله زغال، منیزیت، مرمریت، مرمر، گرانیت، طلا، فلورین و ... برای ثبت و دریافت نشان تجاری ملی و بین المللی ...
   پس از کسب نشان ملی
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: پس از کسب نشان ملی زعفران قاینات در سال گذشته، برند جهانی این محصول نیز به نام قاینات ثبت شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: صادرات کالاهای تولیدی شاخص خراسان جنوبی در6 ماه گذشته حدود 22 میلیون دلار ارزآوری داشته است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: خراسان جنوبی با صدور 22 پروانه بهره برداری معدنی در شش ماهه اول سالجاری، رتبه دوم را در صدور این مجوز در کشور به خود اختصاص داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در شش ماهه اول سال جاری 80 هزارمتر مربع فرش توسط بافندگان استان به ارزش تقریبی32 میلیارد تومان تولید شده که از این مقدار حدود 50 هزار متر مربع صادر ...
   جواز تاسیس 12 واحد صنعتی صادرشد؛
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از صدور 12 فقره جواز تأسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری قریب به 1500 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
   در شش ماهه اول سالجاری؛
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نهبندان گفت: با صدور سه پروانه بهره برداری معدنی در 6 ماه گذشته 170 میلیارد ریال در بخش معدن شهرستان سرمایه گذاری شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به اینکه کالاهای اساسی به اندازه کافی در کشور قابل تامین و عرضه می باشد و هیچگونه کمبودی وجود ندارد، گفت: تاکنون 500 میلیارد تومان تسهیلات به ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه احتکار تاکنون 29 هزار و 380 بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی خراسان جنوبی انجام شده که در این راستا بیش از 350پرونده تخلف ...
   رئیس سازمان صمت خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد: تا آخر هفته حدود 700 حلقه لاستیک سنگین وارد استان می‌شود که تامین آن بر عهده سازمان صنعت، معدن و تجارت است.