•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال میزان صادرات در استان 79 میلیون و 672 هزار و 611 دلار بوده که از لحاظ وزنی در مقایسه با مدت مشابه پارسال 36 درصد رشد داشته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اعلام هدف‌گذاری برای استخراج سالانه 2.5 میلیون تن ذغال سنگ از معادن طبس تا پایان سال 97، گفت: 95 درصد از مواد معدنی خراسان جنوبی در استان فرآوری می شوند.
   در راستای طرح نظارتی سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی صورت گرفت؛
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی گفت :در طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس 88 پرونده تخلف به ارزش 142 میلیون ریال در خراسان جنوبی تشکیل شد .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: ۵۰۰ میلیون تن ذخیره جدید پتاس در شهرستان طبس خراسان جنوبی شناسایی شده که برای سرمایه گذاری و بهره برداری از آن بدنبال سرمایه گذار جدیدهستیم .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: ثبت نام برای شرکت در بیست و یکمین دوره انتخاب صادر کنندگان برگزیده استانی آغاز و تا پایان روز دوشنبه 10 مهرماه ادامه دارد.
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت در خراسان جنوبی ؛
   کارخانه پودر کیمیای زنوک در شهرک صنعتی مود امروز با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و جمعی از مسؤولان استان خراسان جنوبی افتتاح شد. این کارخانه ظرفیت تولید سالانه 35 هزار تن پودر میکرونیزه بنتونیت ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی از ذخیره 147 میلیون تنی ذغال سنگ حرارتی در منطقه معدنی نیروگاه بزرگ حرارتی طبس خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی در بازدید معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده از منطقه ویژه اقتصادی بیرجند گفت: دولت در استان خراسان جنوبی که به عنوان متولی یکی از بخش‌های اصلی ...
   قائم مقام معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت در مراسم گرامیداشت دهه تولید و تجلیل از فعالان اقتصادی خراسان جنوبی با اشاره به مزیت‌های صندوق توسعه ملی و اثرگذاری آن در توسعه ...
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت خراسان جنوبی ضمن اعلام این خبر افزود : واحدهای تولیدی متقاضی تسهیلات رونق تولید با مراجعه به آدرس اینترنتی behinyab.ir برای دریافت تسهیلات ثبت‌نام کنند.