•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از صدور 30 فقره گواهی کشف مواد معدنی با ذخیره ای بالغ بر 20 میلیون تن از ابتدای امسال تاکنون در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: در نیمه نخست سالجاری ۱۵۱ میلیون و 320 هزار دلار کالا از طریق مرزهای استان صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: در نیمه نخست امسال با پیگیری و بررسی شکایت های مردمی و گزارشات سامانه 124، بالغ بر 9 میلیارد و 933 میلیون و 422 هزار و 402 ریال به شاکیان برگشت ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: با صدور 738 فقره پروانه کسب صنفی در نیمه نخست سالجاری برای 1845 نفر در استان اشتغال ایجاد شده است.
   با صدور 738 فقره پروانه کسب صنفی صورت گرفت :
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: با صدور 738 فقره پروانه کسب صنفی در نیمه نخست سالجاری برای 1845 نفر در استان اشتغال ایجاد شده است.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نهبندان در خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال 9 فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری 214 میلیارد تومان و اشتغال 160 نفر در این شهرستان صادر شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: در نیمه نخست سالجاری با پیگیری و بررسی شکایت های مردمی و گزارشات سامانه 124، بالغ بر 9 میلیارد و 933 میلیون و 422 هزار و 402 ریال به شاکیان ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی با اشاره به تخصیص ۴۲۴ هزار و ۲۱۰ جلد دفتر دانش آموزی با قیمت مصوب و یارانه ای به استان گفت: تاکنون 162 هزار و 288 جلد از ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۴۳ واحد تولیدی استان برای دریافت ۶۷ میلیارد تومان تسهیلات از محل تبصره ۱۸ به بانک‌های عامل معرفی شدند.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از تشکیل ۱۲۰ پرونده تخلف در طرح نظارتی بازگشایی مدارس خبر داد.