•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از صدور 2 هزار و 741 فقره پروانه کسب صنفی در یازده ماهه سال 97 در سطح استان خبرداد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای طرح نظارتی ویژه نوروز سال 1398 تاکنون 9 هزار و 495 مورد بازرسی از واحدهای صنفی و غیر صنفی خراسان جنوبی انجام شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان‌جنوبی اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون چهار هزار و 134 مورد گزارش مردمی از طریق سامانه تلفنی 124 به معاونت بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان این سازمان اعلام شده است ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال یک هزار و 387 میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی خراسان جنوبی پرداخت شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون 560 پروانه بهره برداری معدنی در این استان صادر شده که این میزان قبل از انقلاب 14 فقره بوده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از برگزاری مرحله مقدماتی سیزدهمین المپیاد فرش دستباف ایران در استان خراسان جنوبی در دو سطح دانش آموزی و دانشجویی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت خراسان جنوبی گفت: بیش از 14 میلیون مترمربع انواع کاشی از ابتدای سالجاری تاکنون در خراسان جنوبی تولید شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: امسال در دو کارخانه سیمان استان 765 هزار تن سیمان تولید شدکه در مقایسه با مدت مشابه پارسال افزایش 22 درصدی داشت.
   4 برند جهانی و بین المللی سه محصول راهبردی و استراتژیک خراسان جنوبی پس از ثبت بین المللی نشان جغرافیایی در سازمان wipo همزمان با آئین تجلیل از صادرکنندگان و فعالان اقتصادی استان رونمایی شدند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از هشت طرح صنعتی با سرمایه گذاری 4 هزار میلیارد ریال در استان تا پایان سالجاری بهره برداری می شود.