•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: با صدور 237مورد مجوز تاسیس طرح های صنعتی در این استان، پیش بینی می شود با تحقق کامل این سرمایه گذاری ها 11 هزار و789 نفر در سال‌های آتی در این حوزه ...
   از ابتدای امسال تاکنون انجام گرفت؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون، 147 فقره پرونده تخلف به ارزش 2 میلیارد و 506 میلیون و 993 هزار ریال برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.
   147 فقره پرونده تخلف به ارزش دو میلیارد و 506 میلیون و 993 هزار ریال از ابتدای سالجاری تاکنون برای واحدهای صنفی و غیرصنفی متخلف در استان تشکیل شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی اعلام کرد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: در سال 1397 شاهد افزایش رشد 20 درصدی میل به سرمایه گذاری در استان خراسان جنوبی بودیم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: 50 هزار بافنده فرش دستباف با تعداد 25 هزار دار قالیبافی فعال در خراسان جنوبی شناسایی شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان در سالجاری از 14 اردیبهشت در سطح استان آغاز شده و تا 15 خردادماه ادامه خواهد داشت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: بالغ بر 2 میلیون و 600 هزار تن کالا معادل 615 میلیون و 953 هزار و 561 دلار به افغانستان و سایر بازارهای صادراتی از مرزهای استان صادر شده است.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس در استان خراسان جنوبی از صدور 21 فقره جواز تأسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری حدود 2 هزار میلیارد ریال در سال 97 در این شهرستان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: در سال گذشته بیش از 5400 نفر از اقشار مختلف مردم در قالب 330 تور بازدید از واحدهای صنعتی، معدنی و ظرفیت های تجاری استان بازدید کردند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: محموله یکصد تنی تولیدات کارخانه سیمان باقران درمیان برای کمک به سیل زدگان استان گلستان و شهر پلدختر تحویل بسیج سازندگی شد.