•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت گفت: اقلام پرمصرف در تامین 587 تن اقلام اساسی برای هیاتهای مذهبی ماه های محرم و صفر با هدف تنظیم بازار و جلوگیری از افزایش قیمت این اقلام و حمایت از هیات ...
   وزیر صمت در جمع فعالان اقتصادی خراسان جنوبی تاکید کرد
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در پایان سفر یک روزه خود به خراسان جنوبی در نشست توسعه و سرمایه گذاری استان با فعالان اقتصادی استان دیدار کرد و مسائل و مشکلات صنعتی، معدنی و تجاری این استان را مورد بررسی ...
   وزیر صمت در حاشیه بازدید از فولاد قائنات:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: طرح فولاد قائنات که یکی از طرح‌های بزرگ کشوری محسوب می‌شود، یکی از طرح‌های هشت گانه فولادی است که با رفع مشکلات و سپردن مسئولیت آن به ایمیدرو فعال شده است.
   وزیر صمت در ابتدای سفر به استان خراسان جنوبی اعلام کرد:
   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امروز حدود 150 میلیارد تومان سرمایه گذاری انجام شده و به نتیجه رسیده در استان خراسان جنوبی، مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت.
   در هفته دولت در خراسان جنوبی انجام شد:
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از افتتاح 3 واحد دانه بندی و استخراج بنتونیت در این شهرستان خبر داد.
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد؛
   خط تولید اجرام نسوز کوره شرکت تهیه و تولید مواد نسوز کشور با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت ظهر امروز در کارخانه اکسید منیزیم سربیشه استان خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد
   در سفر وزیر صنعت، معدن و تجارت به استان خراسان جنوبی، واحد پروفیل شرکت گسترش صنایع قائن در شهرک صنعتی قائن مورد بهره برداری و افتتاح قرار گرفت.
   در ادامه سفر وزیر صمت به خراسان جنوبی انجام شد
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه سفر به استان خراسان جنوبی، طرح تولید انواع لوله‌های پلی اتیلن شرکت نهرآب را در قائن مورد افتتاح قرار خواهد داد و از شرکت تروند زعفران نیز بازدید به عمل آورد.
   با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد؛
   خط تولید اجرام نسوز کوره شرکت تهیه و تولید مواد نسوز کشور با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت ظهر امروز در کارخانه اکسید منیزیم سربیشه استان خراسان جنوبی به بهره برداری رسید.
   امروز شنبه انجام شد؛
   وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان سفر به استان خراسان جنوبی علاوه بر بازدید از طرح فولاد قائنات، شرکت تروند زعفران، شرکت نهر آب و کارخانه منیزیم شهرستان سربیشه، از شرکت کویر تایر بیرجند و خطوط تولید ...