•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: توزیع ۱۱۰۰ تن میوه تنظیم بازار از امروز در خراسان جنوبی آغاز شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی تاکید کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی بر رعایت پروتکل ها و توصیه های بهداشتی جهت پیشگیری از ابتلاء کارکنان واحدهای تولیدی به بیماری کرونا و کنترل و مهار این بیماری تاکید کرد.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: در ادامه نظارت ها بر چرخه تولید و عرضه کالاهای بهداشتی و مورد نیاز مردم با همکاری سازمان اطلاعات سپاه خراسان جنوبی ۳۸ ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با اشاره به لزوم رعایت توصیه های بهداشتی اعلامی از سوی وزارت بهداشت مبنی بر عدم حضور غیرضرور مردم در بازار، بر استفاده از ظرفیت فروشگاه های اینترنتی و ...
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از کشف ۱۳۵۰ لیتر مایع ضد عفونی‌کننده و ۱۰۰۰۰ دستکش با همکاری سازمان اطلاعات سپاه خراسان جنوبی در بیرجند خبر داد.
   سرپرست شرکت شهرک های صنعتی خراسان جنوبی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان گفت: با احیای این 31 واحد تولیدی، 433 نفر نیز دوباره در این واحدها مشغول به کار شدند.
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف‌کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از کشف یک محموله الکل صنعتی و کلینر در بیرجند با همکاری نیروهای اداره کل اطلاعات استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی با بیان اینکه چرخه تولید در برخی از صنایع به خوبی در استان شکل گرفته است، گفت: چرخه صنعت فولاد تقریبا در استان کامل شده است و 4 طرح در این بخش در دست ...
   رییس اداره صنعت، معدن و تجارت فردوس خبر داد:
   رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از کشف ۶۵ میلیون و ۹۹۰ هزار ریال لوازم بهداشتی و مواد ضدعفونی در فردوس خبر داد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از افزایش بیش از ۲۵ درصدی جذب انواع میوه تنظیم بازار شب عید در استان نسبت به سال گذشته خبر داد.