•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: توزیع برنج هندی تنظیم بازار از روز گذشته به میزان 168 تن در مراکز منتخب شهر بیرجند و سایر شهرستان ها آغاز شد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی اعلام کرد :
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی گفت: در نیمه نخست امسال 299 میلیون و433 هزار و 967 دلار کالا از طریق استان و ماده 116 امور گمرکی(خروجی کل) به افغانستان و سایر بازارهای هدف، صادر ...
   معاون بازرسی و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: از ابتدای امسال تاکنون 14 هزار و 768 مورد گزارش مردمی از طریق سامانه خبری 124 در مرکز استان و شهرستان ها دریافت و مورد ...
   سرپرست سازمان صمت خراسان جنوبی گفت: با موافقت دولت، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران در طرح‌های ریسندگی و بافندگی خراسان جنوبی سرمایه گذاری می‌کند.
   مرکز شبانه روزی فوریت های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری خراسان جنوبی افتتاح شد.
   رییس اداره صنعت، معدن و تجارت فردوس از دریافت 149 مورد گزارش و شکایت مردمی از طریق سامانه 124 این اداره در نیمه اول سال 99 در این شهرستان خبر داد.
   رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از سرمایه گذاری 20 میلیارد و 435 میلیون ریالی در نیمه اول سال 99 در بخش صنعت این شهرستان خبر داد.
   رییس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان فردوس از صدور بیش از 230 فقره پروانه کسب صنفی در نیمه اول سال 99 در این شهرستان خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خراسان جنوبی از رشد 65 درصدی صدور پروانه بهره برداری صنعتی در 6 ماهه نخست سالجاری در این استان خبر داد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: 58 فقره مجوز معدنی در نیمه نخست سالجاری در استان صادر و زمینه اشتغال 80 نفر به صورت مستقیم فراهم شد.