•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: طرح تشدید نظارت بر بازار و بازرسی ویژه در ایام ماه مبارک رمضان در سطح استان اجرا می شود
   مشکلات شش طرح تولیدی چهارمحال و بختیاری در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان بررسی و راهکارهایی برای رفع آن پیش بینی شد.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری اعلام نمود : نشست کمیته تخصصی رونق اقتصادی صنایع کوچک و متوسط استان در راستای توسعه صنایع برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: ۳۶۰ میلیارد تومان تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی از محل بانک مرکزی اختصاص یافت.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری اظهار داشت : بزرگترین کارخانه تخصصی آب معدنی کشور در شهرستان کوهرنگ تکمیل وآماده بهره برداری شد .
   ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری:
   استاندار چهارمحال و بختیاری با تاکید بر استفاده از منابع و تولیدات داخل استان، گفت: استفاده صحیح و هدفمند از منابع داخلی راهکار تحقق اقتصاد مقاومتی است.
   مدیرکل دفتر بهره برداری معادن کشوردر شهرکرد عنوان کرد :
   مدیرکل دفتر بهره برداری معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت با تشریح ظرفیت های معادن سنگ های قیمتی کشور گفت: استفاده از این ظرفیت در تولید صنایع دستی هنوز در کشور نهادینه نشده است.
   صادرات کلینکر از کارخانه سیمان شهرکرد در چهارمحال و بختیاری پارسال 99 درصد افزایش یافت
   رییس اداره فرش صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: محقق چهارمحالی به عنوان پژوهشگر نمونه فرش کشور انتخاب شد.
   امسال 70 میلیون دلا رکالا از چهارمحال و بختیاری به خارج از کشور صادر شد
Page created in 1.828467130661 seconds.
memoryUsage : 29261Kb