•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   همزمان با همایش ملی فرش دستباف با رویکردتولید و صادرات سه اثر فاخر جهانی ،ملی واستانی در چهارمحال و بختیاری رونمایی می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 42.5 درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان اجرایی شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری اعلام کرد : 62 هزار و 214 تن آهن اسفنجی طی سه ماه نخست سال جاری در شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری تولید شده است.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گفت:این تعداد واحد صنفی دارای پروانه کسب در سامانه سراسری و اینترنتی اصناف ثبت شده اند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت : برای نخستین باردرکارخانه قندچهارمحال وبختیاری شکرسفیدازچغندرقند استحصال شد.
   رییس صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری:
   رییس صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت : با موافقت مرکز ملی فرش ایران ، نخستین دهکده فرش در چهارمحال و بختیاری دایر می‌شود.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون 11 هزار تن انواع خوراک آبزیان دراین کارخانه تولید و از این مقدار هزار و 200 تن آن صادرات شده است.
   عملیات ایمن سازی بزرگترین معدن خاک نسوز غرب آسیا و خاورمیانه درچهارمحال وبختیاری پایان یافت.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان چهارمحال وبختیاری اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان چهارمحال وبختیاری اظهار کرد : تولید اکسیدروی درچهارمحال وبختیاری 40 درصد افزایش یافت.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان چهارمحال وبختیاری اظهار داشت : 132هزارتن آهن اسفنجی درکارخانه فولادچهارمحال وبختیاری تولید شده است.
Page created in 2.3704640865326 seconds.
memoryUsage : 29267Kb