•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون امورمعادن چهارمحال وبختیاری گفت: امسال تاکنون 752هزار تن سیمان دراین استان تولیدشده است که در مقایه با مدت مشابه پارسال 15 درصد افزایش یافته است.
   همزمان با دهه فجر انجام می شود:
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با دهه فجر 14 واحد صنعتی به ارزش 210 میلیارد ریال و اشتغال 120 نفر در استان به بهره برداری می رسد.
   در گزارش عملکرد 8 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام شد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: 186 فقره پروانه بهره برداری معدن با سرمایه گذاری یک هزار و 900 میلیارد ریال و اشتغال زایی یک هزار و 850 نفراز سوی این سازمان برای فعالان ...
   با حمایت ستاد اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری، واحدهای تولید کابل های برق آلومینیومی این استان در مسیر رونق اقتصادی قرار گرفت.
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌ها:
   چهارمحال و بختیاری با ظرفیت‌ها و امکاناتی که در اختیار دارد در آینده‌ای نزدیک به یک استان کشاورزی ـ صنعتی تبدیل خواهد شد.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری خبر داد: 8 معدن راکد چهارمحال و بختیاری راه اندازی و تولید فرآورده های معدنی ۱۵درصد افزایش یافت.
   چهارمحال و بختیاری در دو سال اخیر ، تنها تولید کننده نیترات پتاسیم کشور معرفی شده است.
   رییس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: 133هزار متر مربع فرش دستباف از ابتدای امسال تاکنون در این استان تولید و روانه بازار شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: درحال حاضر 90 هزار بافنده در چهارمحال و بختیاری بر روی 45 هزار دار قالی سالانه به طور متوسط یک صد هزار متر مربع فرش دستباف تولید می کنند که بیش ...
   متخصصان استان چهارمحال و بختیاری، ایران را در تولید ماشین آلات تولید کابل های خود نگهدار (پلنتری) خودکفا کردند.
Page created in 1.8054950237274 seconds.
memoryUsage : 29260Kb