•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   14 طرح صنعتی در چهارمحال و بختیاری با حضور مدیران دولتی و صنعتی استان به بهره برداری رسید.
   برای راه اندازی 14 طرح تولیدی و صنعتی استان 207 میلیارد و 370 میلیون ریال اعتبار سرمایه گذاری شد.
   به مناسبت دهه مبارک فجر:
   به مناسبت دهه فجر، دو طرح صنعتی با حضور مسئولان دولتی و صنعتی در شهرستان کنارک از استان چهار محال و بختیاری به بهره برداری رسید.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: 65 درصد نیاز کشور به ورق قلع اندود در این استان تولید می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تا هفته نخست بهمن ماه، 198 طرح و واحد صنعتی در این استان تسهیلات اقتصاد مقاومتی در راستای رونق تولید و خروج از رکود دریافت کردند.
   معاون امورمعادن چهارمحال وبختیاری گفت: امسال تاکنون 752هزار تن سیمان دراین استان تولیدشده است که در مقایه با مدت مشابه پارسال 15 درصد افزایش یافته است.
   همزمان با دهه فجر انجام می شود:
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با دهه فجر 14 واحد صنعتی به ارزش 210 میلیارد ریال و اشتغال 120 نفر در استان به بهره برداری می رسد.
   در گزارش عملکرد 8 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اعلام شد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: 186 فقره پروانه بهره برداری معدن با سرمایه گذاری یک هزار و 900 میلیارد ریال و اشتغال زایی یک هزار و 850 نفراز سوی این سازمان برای فعالان ...
   با حمایت ستاد اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری، واحدهای تولید کابل های برق آلومینیومی این استان در مسیر رونق اقتصادی قرار گرفت.
   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌ها:
   چهارمحال و بختیاری با ظرفیت‌ها و امکاناتی که در اختیار دارد در آینده‌ای نزدیک به یک استان کشاورزی ـ صنعتی تبدیل خواهد شد.
Page created in 1.6984281539917 seconds.
memoryUsage : 29262Kb