•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت : صنایع آلاینده در این استان در پنج سال اخیر محسوس و از 37 صنعت به 15 رسیده است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهار محال و بختیاری گفت: تاکنون 15خط آپ کست (up cast) در منحصر به فردترین شرکت خدمات فنی و مهندسی کشور در شهرکرد تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی شده ...
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: تولید چسب "رزین آب پایه" به همت جوانان صنعتگر ایرانی در چهارمحال و بختیاری بومی سازی شد.
   برای نخستین بار در خاورمیانه انجام شد :
   دو محصول جدید نسوزبرای نخستین بار در کشور و خاورمیانه در چهارمحال و بختیاری تولید شده است
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: 288 هزار دستگاه در بزرگترین تولیدکننده و صادرکننده کولر آبی کشور تولید و روانه بازار مصرف شد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: شاخص اشتغال پروانه‌های بهره‌برداری صنعتی صادره در چهارمحال و بختیاری از ابتدای امسال تاکنون سه برابر شده است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: ردیف درآمدی حقوق دولتی و بهره مالکانه معادن در یکسال اخیر به 13میلیارد ریال افزایش یافته که نسبت به دوره مشابه پارسال‌20درصد افزایش ...
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون تولید اکسید روی در این استان 180 میلیارد ریال درآمد داشته است.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: کارخانه آجرنسوز سفیدشت بیش از 50 درصد نیاز کشور را در سطح و اندازه بهترین کیفیت های دنیا تأمین می‌کند.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: 4 میلیون و500 تن موادمعدنی از معادن چهارمحال و بختیاری استخراج شد.