•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   امسال افزون بر یک میلیون و 900تن مواد معدنیاز معادن استان چهارمحال و بختیاری استخراج شد.
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت اعلام کرد:
   معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بومی‌سازی ۲۰ فناوری صنعتی که در ۱۰ سال گذشته بیشترین هزینه ارزی را برای کشور داشته است در دستورکار محققان و پژوهشگران حوزه صنعت و دانشگاه ...
   معاون بازرسی، نظارت و مبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون 452میلیون ریال کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری کشف شد.

   از ابندای سال تاکنون 452میلیون ریال کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری کشف شد.
   معاون بازرسی، نظارت و مبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای سال تاکنون 452میلیون ریال کالای قاچاق در چهارمحال و بختیاری کشف شد.
   رییس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری ارزش کالاهای صادراتی استان از ابتدای امسال تاکنون را 25 میلیون و 921 هزارو 923 دلار اعلام کرد.
   سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهار محال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال ۱۲ هزار تن مالت در تنها کارخانه مالت سازی صنعتی کشور در هفشجان تولید شد که این میزان تولید نسبت به ...
   سرپرست معاونت امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: کارخانه تولید چادر مشکی حجاب شهرکرد، با تولید ۱۲ میلیون متر چادر مشکی با کیفیت در ۴۵ نوع ساده و طرح دار، علاوه بر ...
   نائب رئیس انجمن پوشاک ایران گفت: کارهای ابتدایی طرح تولید پوشاک در چهارمحال و بختیاری انجام شده و این طرح در این استان اجرایی خواهد شد.
   معاون بازرسی، نظارت ومبارزه با کالای قاچاق سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با طرح نظارتی ویژه بازگشایی مدارس هزارو 650 واحد صنفی بازرسی و برای 24 متخلف پرونده تشکیل شد.