•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: دوره آموزشی تخصصی ارتقا مهارت رنگرزان کشور در شهرستان فارسان آغاز شده است.
   با حضور رییس هیات عامل ایدرو انجام شد؛
   همزمان با هفتمین روز از دهه فجر 15 طرح صنعتی استان چهارمحال و بختیاری و 56 پروژه شهرستان شهرکرد با حضور معاون وزیر و رییس هیات عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به بهره‌برداری رسید.
   با ثبت ۲۱ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری واحدهای صنعتی دراستان رتبه صنعتی چهارمحال وبختیاری از۲۴به ۲۱ارتقا یافت.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری 15 طرح صنعتی در این استان تکمیل شده اند و همزمان با دهه فجر به بهره داری می‌رسند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون 143 مجوز معافیت از حقوق گمرکی برای ورود ماشین آلات و تجهیزات خط تولید در این استان صادر شده و ارزش معافیتهای گمرکی افزایش هشت ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: 361 میلیارد ریال تسهیلات برای نوسازی واحدهای صنعتی و کشاورزی این استان اختصاص داده شده است.
   همایش آموزشی اصول و قوانین مبارزه با پولشویی و جلوگیری از تأمین مالی تروریسم در چهارمحال و بختیاری برگزار شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری حدود 45 میلیارد تومان تسهیلات طرح رونق تولید برای 122 واحد تولیدی این استان به تصویب رسید.
   در راستای توسعه صادرات صورت گرفت؛
   هیات تجاری استان چهارمحال و بختیاری با هدف توسعه صادرات و ترویج فرش دستباف این استان به سوئد وکشورهای حوزه اسکاندیناوی اعزام شدند.
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان چهارمحال و بختیاری از افزایش 18 درصدی استخراج مواد معدنی در این استان در امسال خبر داد و گفت: 45 هزار تن انواع خوراک آبزیان امسال در این استان تولیدو روانه بازار ...
Page created in 1.5474228858948 seconds.
memoryUsage : 29269Kb