•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت : اعضای ستاد تسهیل و رفع موانع تولید چهارمحال و بختیاری پرداخت 218 میلیارد ریال تسهیلات در قابل ' طرح رونق تولید ' به 30 طرح وواحد تولیدی استان ...
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری:
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: گشایش نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان در فضایی به وسعت سه هزار مترمربع ،، صنایع و تجهیزات وابسته به صنعت ساختمان و مسکن را در معرض دید علاقه مندان ...
   همایش ملی فرش دستباف چهارمحال و بختیاری با حضور رئیس مرکز ملی فرش ایران در سالن همایش های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی این استان در شهرکرد برگزار شد.
   همزمان با همایش ملی فرش دستباف با رویکردتولید و صادرات سه اثر فاخر جهانی ،ملی واستانی در چهارمحال و بختیاری رونمایی می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 42.5 درصد مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید این استان اجرایی شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری اعلام کرد : 62 هزار و 214 تن آهن اسفنجی طی سه ماه نخست سال جاری در شرکت فولاد سفید دشت چهارمحال و بختیاری تولید شده است.
   رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گفت:این تعداد واحد صنفی دارای پروانه کسب در سامانه سراسری و اینترنتی اصناف ثبت شده اند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گفت : برای نخستین باردرکارخانه قندچهارمحال وبختیاری شکرسفیدازچغندرقند استحصال شد.
   رییس صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری:
   رییس صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت : با موافقت مرکز ملی فرش ایران ، نخستین دهکده فرش در چهارمحال و بختیاری دایر می‌شود.
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: امسال تاکنون 11 هزار تن انواع خوراک آبزیان دراین کارخانه تولید و از این مقدار هزار و 200 تن آن صادرات شده است.