•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران گفت: 160 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای واحدهای تولیدی کشور در نظر گرفته شده که 8.2 درصد آن معادل 13 هزار و 160 میلیارد ریال به استان تهران اختصاص ...
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با همکاری سازمان نظام مهندسی معدن استان تهران دوره های آموزشی فنی معادن را بمنظورارتقاء سطح دانش وآگاهی کارشناسان ومسئولین برگزارنمود.
   ه اطلاع می رساند در راستای اجرای ماده 12 اساسنامه انجمن استانی حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجمع عمومی عادی سالانه نوبت اول این انجمن روز سه شنبه مورخ 19/5/95 راس ساعت 14 برگزار می شود.
   رییس سازمان صعنت معدن و تجارت استان تهران گفت:تاکنون 680 طرح برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند و از این تعداد 416 طرح مربوط به واحدهای صنعتی و 264 طرح مربوط به واحدهای جهادکشاورزی است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با توصیه به برندهای صنعتیاظهار داشت : از بانکها فاصله بگیرید و افزود : در حال حاضر آمار ورودی و خروجی های تسهیلات جدید در استان تهران متوازن و همخوان نیست!
   سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران با توجه به توانمندیهای موجود صنایع غذایی و تولیدات کشاورزی با حضور 4کشور عراق، افغانستان، آذربایجان و روسیه همایشی به منظور معرفی پتانسیل های این صنعت برگزار می ...
   در راستای ارتقای سطح دانش فنی واحدهای صنعتی و معدنی در زمینه ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ( (HSEE )و تفاهم نامه منعقد شده فی مابین سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران و جهاد دانشگاهی( دانشگاه ...
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت تهران اعلام کرد: دوره آموزشی "آشنایی با قوانین کاربردی معادن از اکتشاف تا بهره برداری" با همکاری سازمان نظام مهندسی معدن درمحل سالن کنفرانس سازمان برگزار می گردد.
   توسط سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران انجام می شود:
   سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران در نظر دارد بنگاههای نمونه صادراتی سال 95را انتخاب و معرفی نماید.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد :
   یازدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالجاری با حضور استاندار تهران،رییس سازمان صنعت معدن و تجارت،جمعی از مدیران ادارات استان و تولیدکنندگان استان برگزار شد.
Page created in 2.210391998291 seconds.
memoryUsage : 29266Kb