•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با توصیه به برندهای صنعتیاظهار داشت : از بانکها فاصله بگیرید و افزود : در حال حاضر آمار ورودی و خروجی های تسهیلات جدید در استان تهران متوازن و همخوان نیست!
   سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران با توجه به توانمندیهای موجود صنایع غذایی و تولیدات کشاورزی با حضور 4کشور عراق، افغانستان، آذربایجان و روسیه همایشی به منظور معرفی پتانسیل های این صنعت برگزار می ...
   در راستای ارتقای سطح دانش فنی واحدهای صنعتی و معدنی در زمینه ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ( (HSEE )و تفاهم نامه منعقد شده فی مابین سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران و جهاد دانشگاهی( دانشگاه ...
   سازمان صنعت ، معدن و تجارت تهران اعلام کرد: دوره آموزشی "آشنایی با قوانین کاربردی معادن از اکتشاف تا بهره برداری" با همکاری سازمان نظام مهندسی معدن درمحل سالن کنفرانس سازمان برگزار می گردد.
   توسط سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران انجام می شود:
   سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران در نظر دارد بنگاههای نمونه صادراتی سال 95را انتخاب و معرفی نماید.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد :
   یازدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سالجاری با حضور استاندار تهران،رییس سازمان صنعت معدن و تجارت،جمعی از مدیران ادارات استان و تولیدکنندگان استان برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران گفت:
   رئیس سازمان صنعت ،معدن وتجارت استان تهران اظهار داشت: فرش دستباف ورامین، در سازمان جهانی مالکیت فکری و نشان جغرافیایی سازمان ملل (WIPO) ثبت شد .
   معاون اول رئیس محترم جمهور به همراه وزیر صنعت،معدن وتجارت از 4 واحد تولیدی درشهرک صنعتی پرند بازدید می نماید.
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد : در راستای اجرای مصوبات ابلاغی کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالاو ارز، انواع پوشاک خارجی ظن به قاچاق کشف گردید.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران گفت : احیای 981 واحد صنعتی و تزریق نقدینگی به واحد‌های صنعتی با پیشرفت ۶۰ درصد مهمترین برنامه های بخش صنعت استان تهران است.
Page created in 2.1352028846741 seconds.
memoryUsage : 29264Kb