•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان تهران گفت: به یک هزار و پانصد واحد تولیدی تهران برای تولید و اشتغال تسهیلات پرداخت شد.
   مهندس مس فروش خاطرنشان کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران با حضور در جمع کارکنان سازمان، اظهار امیدواری کرد تا در سال جدید موقعیت های بهتری فراهم گردد.
   پانزدهمین جلسه ستاد تسهیل ورونق تولید استان تهران با حضور استاندار و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان برگزار شد.
   معاون سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان:
   معاون امور صنایع سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد که در شرایط فعلی 70 درصد از واحدهای تولیدی و صنعتی این استان در حال فعالیت هستند.
   توسط سازمان صنعت، معدن وتجارت تهران انجام شد:
   در راستای سیاست های اجرایی اقتصاد مقاومتی و به منظور توسعه صادرات غیر نفتی ، سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران ، هیات تجاری و بازاریابی به ایتالیا اعزام کرد.
   توسط سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران بررسی شد:
   حضور 40 شرکت ایرانی در نمایشگاه ایران پروژه کشور ترکمنستان توسط سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران بررسی شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در گفت‌وگوی اختصاصی با شاتا گفت: استان تهران در حوزه صنعت و بازرگانی نسبت به سایر استان ها در شرایط ممتاز‌تری قرار دارد.
   در دهه فجر انقلاب اسلامی انجام می شود:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد: در ایام دهه فجر امسال 17 طرح تولیدی و صنعتی در استان تهران افتتاح می شود.
   برای بررسی مسائل و مشکلات حوزه تولید و صنایع شهرستان های رباط کریم و بهارستان، جلسه کارگروه صنعت با حضور مس فروش رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران و نماینده مردم شهرستان رباط کریم و بهارستان در ...
   در گزارش عملکرد 8 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام شد:
   میزان صادرات سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران در هشت ماهه امسال 754 هزارتن به ارزش یک میلیارد و 499 میلیون دلار بوده است.