•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در گفت‌وگوی اختصاصی با شاتا گفت: استان تهران در حوزه صنعت و بازرگانی نسبت به سایر استان ها در شرایط ممتاز‌تری قرار دارد.
   در دهه فجر انقلاب اسلامی انجام می شود:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد: در ایام دهه فجر امسال 17 طرح تولیدی و صنعتی در استان تهران افتتاح می شود.
   برای بررسی مسائل و مشکلات حوزه تولید و صنایع شهرستان های رباط کریم و بهارستان، جلسه کارگروه صنعت با حضور مس فروش رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران و نماینده مردم شهرستان رباط کریم و بهارستان در ...
   در گزارش عملکرد 8 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام شد:
   میزان صادرات سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران در هشت ماهه امسال 754 هزارتن به ارزش یک میلیارد و 499 میلیون دلار بوده است.
   سازمان صنعت، معدن تجارت استان تهران برای معرفی پتانسیل ها و توانمندی های موجود در کشور نمایشگاه ایران پروژه را در کشور ترکمنستان برگزار می کند.
   سازمان صنعت ،معدن و تجارت تهران اعلام کرد:
   به منظور تحقق آیین نامه مواد 5و 6 قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز، سامانه جامع تجارت با هماهنگی مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز آماده بهره برداری گردید.
   در هفدهمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران، مشکلات یک هزار و 184 واحد تولیدی این استان بررسی شده است.
   توسط سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران بررسی شد:
   به منظور بررسی عملکرد 9ماهه بانکهای استان در پرداخت تسهیلات به واحدهای صنعتی کوچک و متوسط جلسه ای با حضور استاندارتهران، رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان و نمایندگان دستگاههای اجرایی و بانکها ...
   رییس سازمان صنعت، معدن وتجارت از واحدهای مستقر در شهرک صنعتی شمس آباد بازدیدکرد.
   مس فروش:
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران گفت: با رشد ۱۴ درصدی تولید و صادرات نسبت به اهداف پیش بینی شده برنامه سال ۹۵، صادرات بسیار موفقی در کالاهای تولیدی تا پایان آبان ماه امسال داشتیم.
Page created in 2.1053528785706 seconds.
memoryUsage : 29264Kb