•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   طی حکمی از سوی استاندار تهران ، محمد رضا مس فروش به عنوان جانشین کمیته پشتیبانی در استان تهران منصوب شد.
   خبرنگاران صنعتی رسانه ها ی کشور از دو کارخانه به عنوان واحدهای صنعتی فعال در استان تهران بازدید کردند.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران گفت: هم اکنون به تعداد 162 طرح صنعتی با پیشرفت فیزیکی بالای 60 درصد آماده دریافت تسهیلات پیش بینی شده از سوی دولت هستند.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران گفت: 160 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانکی برای واحدهای تولیدی کشور در نظر گرفته شده که 8.2 درصد آن معادل 13 هزار و 160 میلیارد ریال به استان تهران اختصاص ...
   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با همکاری سازمان نظام مهندسی معدن استان تهران دوره های آموزشی فنی معادن را بمنظورارتقاء سطح دانش وآگاهی کارشناسان ومسئولین برگزارنمود.
   ه اطلاع می رساند در راستای اجرای ماده 12 اساسنامه انجمن استانی حمایت از حقوق مصرف کنندگان مجمع عمومی عادی سالانه نوبت اول این انجمن روز سه شنبه مورخ 19/5/95 راس ساعت 14 برگزار می شود.
   رییس سازمان صعنت معدن و تجارت استان تهران گفت:تاکنون 680 طرح برای دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی شده اند و از این تعداد 416 طرح مربوط به واحدهای صنعتی و 264 طرح مربوط به واحدهای جهادکشاورزی است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با توصیه به برندهای صنعتیاظهار داشت : از بانکها فاصله بگیرید و افزود : در حال حاضر آمار ورودی و خروجی های تسهیلات جدید در استان تهران متوازن و همخوان نیست!
   سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران با توجه به توانمندیهای موجود صنایع غذایی و تولیدات کشاورزی با حضور 4کشور عراق، افغانستان، آذربایجان و روسیه همایشی به منظور معرفی پتانسیل های این صنعت برگزار می ...
   در راستای ارتقای سطح دانش فنی واحدهای صنعتی و معدنی در زمینه ایمنی، بهداشت، محیط زیست و انرژی ( (HSEE )و تفاهم نامه منعقد شده فی مابین سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران و جهاد دانشگاهی( دانشگاه ...
Page created in 1.8292980194092 seconds.
memoryUsage : 29264Kb