•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون 11مورد گواهی و پروانه تحقیق و توسعه در استان صادرشده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با تأکید بر لزوم فعال‌تر شدن بانک‌ها در پرداخت تسهیلات رونق تولید گفت: استان تهران از نظر تعداد پرونده‌ها در جایگاه دوم و از نظر میزان پرداختی در جایگاه ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران تعداد معادن فعال استان را ۲۸۰ فقره عنوان و بیان کرد: سالانه حدود ۲۸ میلیون تن مواد معدنی از این معادن استخراج می‌شود.
   طی 5 ماهه اول سالجاری صورت گرفت :
   سرپرست معاونت نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران اعلام کرد: در 5 ماه اول امسال بیش از 229 هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی استان انجام گرفته است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان استان تهران اعلام کرد: در 4 ماهه ابتدای سال 98 جمعا 9هزار و هفتصد و پنجاه و دو پروانه کسب به صورت دائم صادر شده ولی بر اساس برآوردهای صورت گرفته 10درصد از ...
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان تهران گفت: از ابتدای تشکیل جلسات ستاد تسهیل استان 888 جلسه برگزار گردید که از مجموع 6699 مصوبه اخذشده درآن 4359 مصوبه اجرایی شده است که 65درصد رشد را نشان می دهد.
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران اعلام کرد:
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی تهران اظهار داشت: 47بافت صنعتی در سطح استان تهران پراکنده‌اند و تعداد زیادی از این واحدهای صنعتی بدون مجوز در کنار یکدیگر قرار گرفته و رشد کرده‌اند؛ البته در بین آن‌ها ...
   صادقی خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد: طی یکسال گذشته ۳۶۰۰ میلیارد تومان به‌ صورت مستقیم و ۴۰۰ میلیارد تومان به‌صورت غیرمستقیم به صنایع استان تهران تسهیلات پرداخت شده است.

   در مراسمی از صنعتگران نمونه، معدن کاران نمونه، پیشکسوت صنعتی و معدنی نمونه، بانوی کار آفرین نمونه و مدیر جوان نمونه استان تهران تقدیر به عمل آمد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران اعلام کرد: در سه ماهه نخست سالجاری انواع کالاهای قاچاق کشف شده در سطح استان، نسبت مدت مشابه سال قبل 59 درصد افزایش داشته است.