•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در 6 ماهه نخست سال صورت گرفت :
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد: در 6 ماهه اول سال جاری 224مورد مجوز برای پروانه بهره برداری با سرمایه گذاری 4800میلیارد تومان و 427 مورد جوازتاسیس صادر شد که نسبت به مدت مشابه ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به استقرار صنایع پوشاک در شعاع ۱۲۰ کیلومتری گفت: صنایع پوشاک در استان تهران فقط در شهرک‌های صنعتی مجوز تاسیس می‌گیرند.

   با توجه به تاکیدات مسئولان کشور در رفع مشکلات واحدهای تولیدی، جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان تهران با حضور استاندار و معاونین درنیمه نخست سال جاری به ایستگاه 95رسید.
   به دنبال ابلاغ قیمت‌های جدید نان در شهر تهران، سرپرست نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از طرح نظارتی ۱۵ روزه این سازمان بر قیمت نان در این استان خبر داد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران قیمت جدید انواع نان در نانوایی‌های آزادپز و یارانه‌پز پایتخت را اعلام و بیان کرد که این نرخ‌ها از اول مهرماه جاری به نانوایی‌ها ارسال و اعمال شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت تهران از آغاز به کار نخستین شهرک تخصصی پوشاک استان در خاوران خبر داد.

   معاون سازمان صمت استان تهران خبر داد:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم نوشت افزار در پنج نقطه شهر تهران خبر داد.

   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان تهران از اشتغالزایی 48 هزار نفری در فرش دستباف این استان خبر داد و گفت: قالی بافی جزء مشاغل مهم خانوارهای ایرانی بوده و در تهران ...
   درهفته دولت انجام می شود :
   با آغاز هفته دولت چند طرح صنعتی و تولیدی در استان تهران با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری تهران ، صادقی رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران، جمعی از مسئولین و مدیران دستگاههای اجرایی ...
   رئیس سازمان صمت استان تهران خبر داد :
   به مناسبت فرارسیدن هفته دولت، 32طرح صنعتی در استان تهران با حضور مقامات کشوری و استانی به بهره برداری خواهد رسید.