•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت تهران خبر داد:
   رئیس سازمان صمت استان تهران از تداوم بازرسی ها از اصناف در ایام نوروز و تعطیلی مراکز تجاری غیر ضرور در سطح استان خبر داد.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت تهران:
   از ابتدای شروع طرح نظارت و بازرسی بر عرضه کنندگان مواد بهداشتی و ضد عفونی کننده، بیش از 299 مورد بازرسی انجام شده است.
   شیر قاضی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت استان تهران:
   معاون امور بازرگانی توسعه تجارت سازمان صمت استان تهران گفت: کلیه کالاها از جمله الکل، دستگاه تب سنج، ماسک، گان و...، که در جهت جلوگیری از شیوع کرونا مورد استفاده قرار می گیرد در کمتر از یک ساعت ثبت ...
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان تهران گفت: به منظور تنظیم بازار و تامین میوه پایان سال و عید نوروز، پرتقال و سیب با قیمت مصوب از امروز در تهران توزیع می گردد.
   رئیس سازمان صمت استان تهران:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بیان اینکه 90 درصد از پوشاک مورد نیاز کشور توسط واحدهای صنفی تولید می شود گفت: فقط حدود 10 درصد پوشاک موجود از طریق واحدهای صنعتی تهیه می شود که لازم است ...
   در جلسه مشترک رئیس سازمان صمت تهران و تولیدکنندگان ماسک انجام شد؛
   در راستای بررسی وضعیت تولید و توزیع ماسک های طبی و فیلتردار در استان تهران، جلسه مشترکی با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و تولید کنندگان ماسک برگزار شد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان تهران: 
   مجتبی شیر قاضی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان تهران درخصوص اقدامات انجام شده درایام پایانی سال گفت: با توجه به افزایش نیاز مردم در پایان سال به کالاهای اساسی، این سازمان با ...
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صمت استان تهران اعلام کرد :
   باتوجه به شیوع ویروس کرونا، گزارشات دریافتی در سامانه 124 حاکی از آن است که تخلف گرانفروشی در عرضه ماسک و مواد شوینده در هفته گذشته بیشترین آمار را داشته است.
   معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد: در گشت بازرسی توسط بازرسان واحد کالای قاچاق سازمان صمت استان تهران، حدود 20 تن دستکش طبی احتکار شده کشف و ضبط شد .
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت استان تهران:
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان تهران درخصوص اقدامات پیشگیرانه جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا درصنوف استان تاکید کرد.