•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران اعلام کرد:
   مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان تهران، از رشد ۱۵ درصدی اشتغال در شهرکها و‌ نواحی صنعتی استان تهران، علی رغم محدودیتهای ناشی از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت استان تهران، از افزایش 73 درصدی حقوق دولتی وصولی معادن استان تهران در 9 ماهه امسال و افزایش 12 درصدی استخراج واقعی خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: سهم این استان از بند الف تبصره ۱۸ به ویژه در بخش صنعت یک هزار و ۳۸۷ میلیارد تومان بود که تاکنون ۷۴۶ میلیارد تومان تامین و پرداخت شده‌است.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت (صمت) استان تهران اعلام کرد که با سهمیه داران و فروشگاه‌های زنجیره‌ای که خارج از عرضه شبکه مرغ، به بهانه فروش قطعه‌بندی مرغ، آن را بالاتر از نرخ مصوب ...
   در نیمه نخست 99 محقق شد؛
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: در 6 ماهه اول امسال، تعداد 152مجوز نوسازی و بازسازی و جایگزینی صادر شده که رشد 76 درصدی در این بخش را ثبت نموده است.
   رئیس اداره بازرگانی خارجی سازمان صنعت، معدن وتجارت استان تهران از تعلیق ۱۵۰۰ کارت بازرگانی در نیمه اول امسال در تهران خبر داد و گفت که بیشترین صادرات مربو ط به حوزه صنعت با ۶۰ درصد، صنایع معدنی با ۱۸ ...
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان تهران اعلام کرد:
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران از انجام ٣٥٤ هزار مورد بازرسی در شش ماهه اول سال ٩٩ خبر داد.
   معاون امور صنایع سازمان صمت استان تهران با اعلام این خبر گفت: طی هماهنگی به عمل آمده از واحدهای تولیدی دارای مجوز صنعتی که از معافیت گمرکی ماشین آلات استفاده نموده اند، بازرسی به عمل خواهد آمد.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان تهران گفت: از ابتدای سال تاکنون بیش از 4 هزار و 100 شکایت خودرویی ثبت شده است.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان تهران، گفت: 6 دوره آموزش مقدماتی قالیبافی در استان تهران با همکاری موسسه خیریه ثلث و موسسه فرهنگی و هنری فرش رسام عرب زاده درنیمه دوم آبان ماه ...