•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون رییس جمهور از گروه صنعتی پلی استر آریان و شرکت کیوان پلاست تولید کننده انواع قطعات گچ ساختمانی (سقف های کاذب و پانل های گچ) در بوشهر بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر ؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ۱۹ میلیارد دلار صادرات از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه از بوشهر انجام شده است که فراورده‌های پتروشیمی و میعانات گازی عمده محصولات صادراتی استان هستند.
   شرکت متانول کاوه بوشهر به عنوان بزرگترین واحد تولید مگامتانول در جهان با ظرفیت تولید روزانه 7 هزار تن بزودی به طور رسمی آغاز به کار می کند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ظرفیتهای شهرستان تنگستان در بخش های مختلف خدمات، گردشگری و صنفی بسیار مناسب است و کسب و کار منطقه در حال تغییر و تحول هستند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: بدنبال تغییر رویکرد فعالیت لنج های با ظرفیت پایین و کمک به نوین سازی صنعت دریایی در استان هستیم.
   رئیس سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر از پرداخت بیش از 662 میلیارد ریال تسهیلات با هدف سرعت بخشیدن به رونق اقتصادی به واحد های تولیدی استان خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت : با توجه به شرایط کنونی بنگاه های اقتصادی در دنیا ، برند سازی راه نفوذ در بازارهای جهانی است.
   بیش از 570 میلیارد ریال تسهیلات به 85 بنگاه تولیدی استان بوشهر در قالب طرح رونق تولید پرداخت شد.
   با توجه به صدور 140 فقره جواز تاسیس صنعتی با سرمایه گذاری 117هزار و 733 میلیارد ریال ، استان بوشهردر جایگاه نخست پیش بینی سرمایه گذاری صنعتی در سطح کشور قرار گرفت .
   67فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری 135هزارو 933 میلیارد ریال و اشتغال 3510 نفر در زمینه صنایع پتروشیمی و شمیایی در بوشهر صادر شده است.