•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با توجه به صدور 140 فقره جواز تاسیس صنعتی با سرمایه گذاری 117هزار و 733 میلیارد ریال ، استان بوشهردر جایگاه نخست پیش بینی سرمایه گذاری صنعتی در سطح کشور قرار گرفت .
   67فقره جواز تاسیس صنعتی با پیش بینی سرمایه گذاری 135هزارو 933 میلیارد ریال و اشتغال 3510 نفر در زمینه صنایع پتروشیمی و شمیایی در بوشهر صادر شده است.
   واحد های تولیدی بوشهر جهت دریافت تسهیلات به صندوق ملی محیط زیست معرفی می شوند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در پیامی هفته دولت و روز کارمند را به دولت، مسئولان و تمامی کارکنان دستگاههای اجرایی تبریک گفت.
   سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر اعلام کرد در راستای تحقق اهداف صادراتی و ارج نهادن به تلاش فعالان عرصه صادرات ، نسبت به انتخاب و معرفی بنگاه‎های نمونه صادراتی اقدام خواهد کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهراز افتتاح و بهره برداری رسمی بزرگترین طرح متانول جهان با ظرفیت روزانه 7 هزارتن معادل سالیانه 2 میلیون 300 هزارتن در استان طی سالجاری خبر داد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت،معدن وتجارت استان بوشهر از صدور مجوز اعزام هیئت تجاری به روسیه جهت حضور تجار و بازرگانان استان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی مسکو از22 ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر بوشهر با اشاره به نقش موثر منطقه ویژه شمال استان بوشهر در حوزه تولید، اشتغال و اقتصاد، از صدور چندین جواز تاسیس صنعتی در این منطقه خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: هشت فقره جواز تأسیس شناورسازی فلزی و فایبرگلاس در شهرک صنعتی دریایی بوشهر صادر شده است و هم اکنون نیز 10 واحد بزرگ شناورسازی در حال فعالیت هستند.
   بمناسبت دهم تیرماه
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در پیامی بمناسبت دهم تیرماه روز ملی صنعت و معدن، این بخش را مهمترین محرک عرصه اقتصادی کشور، در ایجاد اشتغال پایدار، افزایش تولید ناخالص ملی و رشد اقتصادی ...