•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   توسط رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از واحد های تولیدی مستقر در ناحیه صنعتی بنه گز که در سیل اخیر دچار آسیب و زیان شده بودند، بازدید و مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی و تصمیم گیری قرار داد.
   طی مراسمی در روز ۲۲ بهمن بارج آب رسان منحصر بفرد ۷ هزار تنی با حضور استاندار بوشهر آب اندازی شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهرعنوان کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: به رونق و توسعه صنایع دریایی در استان توجه ویژه‌ای شدکه برای پیگیری رفع مشکلات آنها از طریق ظرفیت‌های قانونی و طرح در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع ...
   سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهر اعلام کرد: اولین مرکز فروش تولیدات بافندگان فرش دستباف تنگستان راه اندازی می شود.
   طی 10 ماهه امسال:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: طی 10ماهه سالجاری صادرات غیرنفتی استان از نظر ارزشی بیش از 20 درصد با رقمی حدود بیش از 12 میلیارد دلار نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است.
   در دهه فجر انجام می شود :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: همزمان با دهه مبارک فجر 19 واحد صنعتی در استان بوشهر با حجم سرمایه گذاری بیش از 5 هزار و 405 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری می ‌رسد.
   طی 10 ماهه امسال:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در 10ماهه امسال 12 میلیارد دلار کالای غیرنفتی از این استان صادر شد که این میزان در مقایسه با مدت مشابه پارسال 20 درصد افزایش یافته است.
   معاون رییس جمهور از گروه صنعتی پلی استر آریان و شرکت کیوان پلاست تولید کننده انواع قطعات گچ ساختمانی (سقف های کاذب و پانل های گچ) در بوشهر بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر ؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: ۱۹ میلیارد دلار صادرات از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه از بوشهر انجام شده است که فراورده‌های پتروشیمی و میعانات گازی عمده محصولات صادراتی استان هستند.
   شرکت متانول کاوه بوشهر به عنوان بزرگترین واحد تولید مگامتانول در جهان با ظرفیت تولید روزانه 7 هزار تن بزودی به طور رسمی آغاز به کار می کند.
Page created in 1.8214650154114 seconds.
memoryUsage : 29260Kb