•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرازنخستین آزمایشگاه فشارقوی برق صنعتی در استان واقع در شهرک صنعتی بوشهر 2 بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: خرید کالای ایرانی بویژه در آستانه نوروز کمک خوبی به رونق تولید و اقتصاد داخلی است.
   مشاور نخست وزیر ویتنام در سفر به بوشهراعلام کرد:
   مشاور اقتصادی نخست وزیر ویتنام و رئیس هیأت تجاری اعزامی به بوشهر گفت: برنامه همکاری با ایران در حد وارادات و صادرات به میزان اندک نیست، و برای مراودات تجاری با ایران برنامه دراز مدت داریم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان خبر داد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن وتجارت استان بوشهرگفت: در10 ماهه سالجاری مجموعا تعداد3 هزارو 538 مورد بازرسی مستقل از سوی این سازمان با همکاری دستگاه های اجرایی مرتبط انجام شده است.
   سازمان صنعت،معدن و تجارت استان بوشهرخبر داد:
   هیاتی تجاری و اقتصادی از کشور ویتنام جهت انجام مذاکرات سرمایه گذاری وارد بندربوشهرخواهد شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: در 11 ماه امسال با صدور 2 هزار و 273 پروانه کسب در زمینه‌های مختلف زمینه اشتغال 5 هزار و 682 نفر فراهم شده است.
   همایش فصلی اصناف کشور توسط سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر برگزار خواهد شد.
   توسط رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از واحد های تولیدی مستقر در ناحیه صنعتی بنه گز که در سیل اخیر دچار آسیب و زیان شده بودند، بازدید و مسائل و مشکلات آنان را مورد بررسی و تصمیم گیری قرار داد.
   طی مراسمی در روز ۲۲ بهمن بارج آب رسان منحصر بفرد ۷ هزار تنی با حضور استاندار بوشهر آب اندازی شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت بوشهرعنوان کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: به رونق و توسعه صنایع دریایی در استان توجه ویژه‌ای شدکه برای پیگیری رفع مشکلات آنها از طریق ظرفیت‌های قانونی و طرح در کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع ...