•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از عادی شدن بازار کاغذ و تأمین آن به میزان مورد نیاز خبر داد و گفت: شکر مورد نیاز استان با توجه به ماه مبارک رمضان نیز تأمین شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: 9 دوره آموزشی مقدماتی و ارتقای مهارت قالیبافان با بیش از 510 میلیون ریال اعتبار در تمامی شهرستانهای ایلام در حال برگزاری است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت:
   زمینه تثبیت 2 هزار و 100 فرصت شغلی در این استان در نتیجه احیای واحدهای تولیدی راکد و نیمه فعال استان فراهم شد.
   مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی ایلام گفت: ۹۳۵ واحد دارای پروانه بهره برداری در سطح استان وجود دارد که ۵۰ درصد این واحدها در شهرک‌های صنعتی استان مستقر هستند.

   معاون امور صنایع سازمان صنعت،معدن و تجارت ایلام از آغاز ثبت نام طرح تامین مالی واحدهای صنعتی با هدف رونق تولید و اشتغال خبر داد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت ‌معدن و تجارت استان ایلام گفت: نمایشگاه بهاره از ۱۵ الی ۲۵ اسفند ماه به مدت ۱۰ روز در نوبت عصر برپا خواهد بود.
   یاراله نصیری رئیس هیئت نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایلام گفت: از 503 نفر واجد شرایط رای نهمین دوره انتخابات اتاق، 432 نفر به نامزدهای مورد نظر خود رای دادند که مشارکت ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از تولید و استخراج سالانه 9 میلیون تن ماده معدنی در ایلام خبر داد و گفت: ظرفیت بخش معادن در استان بسیار قابل توجه است
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان مهران از آغاز اجرای طرح نظارتی و پایش بازار ویژه نوروز 98 در شهرستان خبر داد و گفت: در این طرح بازدید های روزانه از واحد‌های صنفی و سطح عرضه انجام می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان ایلام گفت : بررسی ۲۶۰ پرونده و تصویب ۴۲۱ مصوبه از طریق تشکیل ۶۹ جلسه اصلی و کارشناسی حاصل برگزاری منظم کار گروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بوده است.