•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   میز خدمت سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام با حضور مهندس نصیری رئیس سازمان و معاونین در محل مصلای شهر ایلام مستقر و به مراجعات مردمی پاسخ داده شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از رشد چهار برابری صدور پروانه های بهره برداری معادن در طی شش ماهه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت استان ایلام مطرح کرد:
   توانمندسازی بنگاه های کوچک و متوسط با هدف تولید محصولات رقابتی و صادرات محور، سهم ایران در توسعه صادرات غیر نفتی را افزایش می دهد.
   در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مطرح شد
   دبیر کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام از بررسی مشکلات مالی 3واحد صنعتی با بانک ها ‌خبر داد.
   از ابتدای مهر ماه انجام شد؛
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از ادامه طرح توزیع گوشت قرمز مورد نیاز مردم با هدف تنظیم بازار مصرف خبر داد.
   با همکاری مشترک ایدرو و چین انجام شد؛
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از شروع عملیات ایجاد کارخانه تولید فیلترهای آب شیرین کن با همکاری سرمایه گذار خارجی خبر داد.
   فعالیت 300 اکیپ امداد ایران خودرو در محورهای اصلی استان منتهی به مرز بین اللملی مهران آغاز شد.
   رئیس سازمان صمت استان ایلام مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام از طرح ها و برنامه های در دست اجرا برای بازنگری در عاملیت های توزیع کالاهای اساسی مورد نیاز مردم و تقویت زیرساخت و شبکه های توزیع در مرکز استان خبر داد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از راه اندازی فرآیند تسهیلات رونق تولید در سال 1397 خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام همزمان با آغاز جشن‌های گرامیداشت دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی 9 طرح صنعتی، معدنی و خدماتی در این استان به بهره برداری خواهند رسید.
Page created in 2.2501399517059 seconds.
memoryUsage : 29673Kb