•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   مرکز شبانه‌ روزی فوریت‌های رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی ایلام با حضور استاندار و جمعی از مسئولان استانی در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان رسما افتتاح و آغاز به کار کرد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون حدود 3 میلیون ماسک در سطح استان تولید و بین مردم توزیع شده است.
   جلسه بررسی وضعیت طرح های نیمه تمام در ایلام برگزار شد.
   رئیس سازمان صمت ایلام اعلام کرد :
   رئیس سازمان صمت استان ایلام اظهار داشت: ایجاد و توسعه واحدهای صنعتی شاخص، رشد سرمایه گذاری های صنعتی و افزایش قابل توجه طرح های صنعتی در دست اجرا با پیشرفت فیزیکی مناسب، استقرار واحدهای "تحقیق و ...
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان ایلام گفت : در راستای اجرای مصوبات کارگروه نظارت بر مایحتاج عمومی دادستانی مرکز استان با همکاری اتاق اصناف، اتحادیه میوه و تره بار، تعزیرات حکومتی، اماکن نیروی ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام بر لازم الاجرا بودن مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان ایلام برای دستگاه‌ها و شبکه بانکی تأکید کرد.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: در ۶ ماهه اول سال جاری یک‌ هزار و ۲۸۸ تن برنج وارداتی ویژه تنظیم بازار در این استان توزیع شده است.
   واحد تولیدی فرآورده‌های پروتئینی با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و جمعی از مسئولان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در ایلام افتتاح شد.
   کارخانه آسفالت شرکت خوش آبراه شهرستان آبدانان استان ایلام درآئینی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان آبدانان افتتاح شد .

   معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صمت ایلام، گفت: 53 معدن دارای پروانه بهره برداری معتبر در سطح استان ایلام وجود دارد که در این معادن ۶٠۶ نفر مشغول به کار هستند.