•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاونت امور صنایع و صنایع معدنی سازمان صمت ایلام از استخراج یک میلیون و 272 هزارتن ماده معدنی در 6 ماه امسال در ایلام خبر داد.
   رییس اداره صنعت معدن و تجارت مهران:
   رییس اداره صنعت معدن و تجارت مهران گفت: طرح نظارتی ویژه اربعین حسینی(ع) و نظارت بر بازار و کنترل قیمت کالاهاو خدمات با بازرسی های نوبه ای و گشت های مشترک با حضور کارشناسان و بازرسان سازمان صمت استان ...
   معاون سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام :
   معاون سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام گفت : به منظور جلوگیری از افزایش بی‌رویه نرخ کرایه‌های خودرو‌های حمل و نقل عمومی در استان تیم‌های نظارت و بازرسی ویژه سازمان صنعت، معدن و تجارت در مرز‌های ...
   معاون امور صنایع سازمان صمت استان ایلام گفت: در 6 ماهه ابتدای امسال 53 جلسه (اصلی وکمیته فرعی) کارگروه تسهیل ورفع موانع تولید در این استان برگزار شده است.
   رییس سازمان صمت استان ایلام اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام از ابلاغ دستورالعمل تامین تسهیلات ریالی مورد نیاز بنگاه‌های اقتصادی از محل طرح رونق تولید خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: استان ایلام در تامین ارز از صندوق توسعه ملی برای حوزه صنعت در رتبه چهارم کشور قرار دارد.
   مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران:
   مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در اولین جلسه هماهنگی فعال سازی معادن تعطیل کوچک مقیاس ایلام از طرح ایجاد واحد فرآوری ماده معدنی بیتومین در ایلام خبر داد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام مطرح کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام، ذخایر شناسایی شده معادن این استان را یک میلیارد تن اعلام کرد و افزود: ظرفیت استخراج اسمی معادن فعال استان 14 میلیون تن است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت ایلام گفت: سهم سرمایه گذاری های تحقق یافته حوزه صنعت در استان از ابتدای دولت تدبیر و امید نسبت به سال های گذشته چهار برابر شده است.
   در راستای اجرای تفاهم نامه‌های‌همکاری با سازمان ایمیدرو:
   رئیس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان ایلام از آغاز عملیات شناسایی ظرفیت‌های معدنی در عرصه۷۰۰ کیلومتر مربع خبر داد.