•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت ایلام:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام اظهارداشت: تسهیلاتی که برای طرح های تولیدی اختصاص می یابد بایستی در همان سرفصل هزینه شوند. وی از مدیران عامل بانک ها خواست با کسانی که بنام اجرای طرح های ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام:
   ساماندهی غرفه ها و فضای محیطی گمرک و بازارچه مرزی مهران و همچنین تلاش برای توسعه زیرساخت ها و حذف موانع پیش روی تجار، از جمله مواردی است که بایستی بدان توجه جدی صورت گیرد.
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام :
   رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: در آستانه سال جدید، قیمت برخی کالاها و خدمات با توجه به شرایط زمانی و روزهای پایانی سال از حساسیت خاصی بر خوردار می شوند که می ...
   همزمان با برگزاری جشن های دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی انجام شد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان ایلام گفت: فعالیت فاز دوم شرکت تعاونی 2 هزارو 451 در زمینه تولید سولفات پتاسیم واقع در شهرک صنعتی ایوان همزمان با برگزاری جشن های دهه مبارک فجر آغاز شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: پرونده 13 طرح صنعتی این استان برای دریافت 150 میلیارد ریال تسهیلات از بانک های عامل ، در دست اجرا است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام خبر داد:
   بیش از 62 درصد واحدهای صنعتی استان فعال هستند که سهم واحدهای تعطیل در اشتغال و میزان سرمایه گذاری های آنها ناچیز می باشند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ایلام گفت: انتقال صنوف آلاینده به خارج از شهرها علاوه بر ارتقای بهداشت روانی جامعه به زیباسازی فضای محیطی کمک فراوان می کند.
   در فضای رقابتی بازار امروز نشان تجاری (برند) یکی از مهم ترین ابزار ها برای حضور پرقدرت محصول در بازارهای هدف است.
   همزمان با برگزاری کنگره عظیم اربعین حسینی(ع)
   همزمان با برگزاری کنگره عظیم اربعین و حضور میلیونی زائران اباعبدالله الحسین (ع) در استان ایلام، طرح تشدید و نظارت بر عرضه کالا و خدمات به صورت سراسری در مرکز استان، تمام شهرستان ها و مخصوصا در مهران ...
   نماینده مردم ایلام درمجلس شورای اسلامی:
   نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید به بخش صنعت و معدن توجه شود زیرا عدم توجه موجب تشدید پدیده بیکاری این بخش می شود.