•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در کارگروه توسعه صادرات غیر نفتی استان البرز مطرح شد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد: کنسرسیوم با حضور بخش خصوصی برای ایجاد سایت نمایشگاه دائمی استان البرز تشکیل خواهد شد.
   در جریان سفر به استان البرز صورت گرفت:
   معاون اول رییس جمهور از یک واحد تولیدی،سازنده ماشین های کشاورزی به صورت سرزده بازدید کرد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت و معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای استاندار البرز از 5 واحد صنعتی در استان البرز بازدید کرد.
   رئیس اداره برنامه ریزی، آمار و اطلاعات سازمان از اجرای طرح پایش آمار تولید واحد های صنعتی، معدنی و صنفی در استان البرز خبر داد.
   معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:
   معاون برنامه ریزی و سرمایه گذاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با بیان اینکه باید بستر لازم برای پژوهش‌محور شدن صنایع استان البرز فراهم شود، گفت: در بخش صنعت و معدن پژوهش‌های فناورانه در ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز به آمادگی واگذاری بخشی از وظایف و اختیارات این سازمان به تشکل ها و انجمن های فعال همگن و خدمات فنی مهندسی اشاره کرد.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت :
   معاون آموزش پژوهش وفناوری وزیر صنعت ،معدن وتجارت با تاکید بر اینکه علم و صنعت باید دست به دست هم دهند، گفت: دانشگاه و صنعت باید در یک چرخه و به دنبال منافعی مشترک با هم شریک باشند و به دنبال این ...
   اولین کارگاه آموزشی اعضاء هیأت مدیره اتحادیه های صنفی شهرستان کرج با حضور معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت، هیأت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان و اعضاء هیأت مدیره اتحادیه های ...
   اولین گردهمایی شرکتهای فنی مهندسی، تحقیق و توسعه و مراکز پژوهشی صنعتی و معدنی و شرکتهای دانش بنیان و صنایع پیشترفته در استان البرز برگزار می گردد.
   انتخابات داخلی سازمان نظام مهندس معدن استان البرز با حضور رئیس شورای مرکزی و رئیس سازمان نظام مهندسی معدن کشور در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز برگزار شد.
Page created in 2.9973061084747 seconds.
memoryUsage : 29658Kb