•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از مجهز شدن 70 واحد صنعتی مجهز به سیستم سنجش کیفیت هوا و مجهز شدن 80درصد از معادن شن و ماسه به سیستم لحظه ای پایش آب و هوا و آب پاش به جهت جلوگیری از آلودگی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در همایش آموزش و پژوهش در صنعت از ابلاغ آیین نامه طرح پسا دکتری صنعتی با هدف انتقال یافته های جدید دانش وفناوری، کسب مهارت وتجربه عملی فارغ التحصیلان دکتری ...
   هشتمین کمیته کارشناسی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به سرپرستی معاون امور صنایع و معادن سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از تدوین برنامه مشخص و هدفمندی به جهت اعزام و پذیرش هیأت های تجاری و بازاریابی خارجی با همکاری بخش خصوصی در سال 95 خبر داد.
   معاون امور بازرگانی توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از تصویب نرخ خدمات 14 اتحادیه صنفی و همچنین تصویب حق عضویت 12 اتحادیه صنفی در هفدهمین جلسه کمیسیون نظارت بر سازمان های صنفی استان ...
   کمیته کارشناسی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان به منظور ارائه راهکار های مناسب و بررسی مشکلات واحدهای صنعتی برگزار شد.
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در مراسم تقدیر از صادرکنندگان نمونه البرز:
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه بنگاه‌های اقتصادی در راستای منافع ملی فعالیت کنند، گفت: بنگاه‌ها منافع بنگاهی را در راستای منافع ملی طراحی کنند و تنها به منافع بنگاهی اهمیت ندهند.
   در حضور وزرای صنعت دو کشور ایران و روسیه:
   در حاشیه افتتاحیه نمایشگاه ملی روسیه در نمایشگاه بین المللی تهران، شرکت دهقان ورز و شرکت روسی تفاهمنامه همکاری در زمینه تولید ماشین های کمباین امضا کردند.
   در راستای اجرای قانون انتشار ودسترسی آزاد به اطلاعات:
   اطلاعات واحدهای صنعتی توسط اداره برنامه ریزی به منظور سهولت در پیگیری های متقاضیان،اطلاعات واحدهای صنعتی آمار و اطلاعات این سازمان تنظیم و بصورت فایل P.D.F در سایت سازمان قرار داده شده است.
   مشکلات ده شرکت صنعتی و صنفی در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز بررسی و راهکارهای برون رفت از وضعیت موجود ارائه شد.
Page created in 2.7430617809296 seconds.
memoryUsage : 29656Kb