•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: استان البرز نیازمند توسعه شهرک‌های صنعتی است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز تاکید کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با تاکید بر اینکه اشتغال صنعتی در البرز نسبت به سال ۹۲، سه برابر شده است، گفت: در سال ۹۳ حجم سرمایه‌گذاری خارجی که در استان البرز قرارداد منعقد کرده‌اند، ...
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   معاون امور توسعه مدیریتT منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر اینکه حرکت های سیاست خارجی با حمایت رهبر معظم انقلاب و مردم به بارنشست، گفت: موفقیت در مذاکرات هسته ای نتایج مثبت ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از احداث اولین شهرک صنعتی خودروسازی کشور در استان البرز خبر داد.
   با حضور استاندار البرز و سرمایه گذار چینی قرارداد، تفاهم نامه همکاری مشترک جهت احداث دانشکده تخصصی خودرو کشور در منطقه ویژه اقتصادی پیام را به امضاء رساند.
   با حضور مسئولان استان البرز و جمعی از فعالان و دست اندرکاران صنعت چرم ایران کلنگ احداث بزرگترین کارخانه تولید محصولات چرمی کشور در شهرک صنعتی بهارستان کرج به زمین زده شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با اشاره به اینکه این استان آماده مشارکت با سرمایه‌گذاران خارجی است،گفت: شرکت های آلمانی در حوزه صنایع غذایی در استان البرز سرمایه‌گذاری می‌کنند.
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   رئیس سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان کشور از رشد 11 درصدی متقاضیان دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان خبر داد.
   دومین همایش استانی اعطای گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان در استان البرز برگزار و از 30 واحد نمونه تولیدی و خدماتی استان تقدیر به عمل آمد.
   رئیس سازمان حمایت حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان کشور از رشد 11 درصدی متقاضیان دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان خبر داد.
Page created in 2.5758800506592 seconds.
memoryUsage : 29262Kb