•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   موفق در همایش تجلیل از خادمین صنعت، معدن و تجارت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون ، 11 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری خارجی در این استان شده است.
   نمایندگان شرکت JFE Shoji Trade Corporation کشور ژاپن از واحد های تولیدی استان البرز بازدید کردند.
   موفق خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از برگزاری یک نمایشگاه فروش بهاره در مرکز استان و فروش فوق العاده بیش از 300 واحد صنفی در سطح استان البرز خبر داد.
   دبیر کارگروه مبارزه با قاچاق کالا اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف بیش از پنج هزار و ششصد عدد مواد محترقه و آتش زا در سطح شهرستان نظرآباد خبر داد.
   همزمان با ایام مبارک دهه فجر مراسم افتتاح یک طرح صنعتی در شهرک صنعتی هشتگرد مورد بهره برداری قرار گرفت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با بیان اینکه اقدامات لازم برای برپایی نمایشگاه ملی اقتصاد مقاومتی صنعتی در استان البرز صورت گرفته است، گفت: این نمایشگاه در نیمه پایانی اسفندماه سال جاری ...
   رئیس اداره فرش خبر داد:
   رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از اعطای تسهیلات به کارگاه های قالی بافی خبر داد.
   با حضور استاندار البرز:
   به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی یک واحد صنعتی در زمینه تولید شکلات در شهرک صنعتی بهارستان به بهره برداری رسید.
   رئیس اداره برنامه ریزی، آمار و اطلاعات سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز ازآغاز اجرای طرح پایش تولید و استخراج واحد های تولیدی در استان البرز به منظور سرعت در گزارش گیری از تولید، صادرات و اشتغال ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری شرکت های هلندی و ایرانی بیان کرد: استان البرز با ظرفیت های مناسبی که دارد جذاب ترین استان برای سرمایه گذاری خارجی است.