•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در مراسم افتتاح مرکز آموزش بازرگانی استان البرز بیان شد:
   نمایندگی مرکز آموزش بازرگانی البرز با هدف توسعه مهارت های کاربردی مورد نیاز فعالین حوزه های مدیریت ،بازرگانی و تجارت راه اندازی شد.
   سرپرست اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان البرز از کشف انواع کالاهای خارجی فاقد مجوز در استان البرز خبر داد.
   واحدهایی که بمنظور فعال نمودن یا افزایش تولید و اشتغال نیاز به تسهیلات بانکی دارند نسبت به درج درخواست تسهیلات مورد نیاز در سامانه بهین یاب، به نشانی www.behinyab.ir و در قسمت (تسهیلات رونق تولید) ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، در خصوص مجوزهای با سرمایه گذاری واشتغال بالا در استان گفت: از آغاز دولت تدبیر وامید ،‌در تعداد این مجوزها 19 درصد، در حجم سرمایه گذاری 31درصد و در ...
   استاندار البرز تأکید کرد:
   ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز عصر چهارشنبه با حضور استاندار البرز و بررسی مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی تشکیل شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:
   اولین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سال جدید به ریاست استاندار البرز و دبیری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با دستور پیگیری حل مشکلات و رفع موانع تولید برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان البرز از راه اندازی فاز نخست یک طرح تولیدی با سرمایه گذاری خارجی در شهرک صنعتی اشتهارد خبرداد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز به همراه معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت این سازمان و هیأت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان البرز از نمایشگاه بهاره مرکز این استان بازدید بعمل آورد.
   رئیس صنعت ، معدن وتجارت البرز از کاهش 35 درصدی آمار تخلفات صنفی استان البرز نسبت به سال های گذشته خبر داد.
   سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ساوجبلاغ از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه نوروز 95 از تاریخ پانزدهم لغایت بیست و چهارم در شهرستان ساوجبلاغ خبر داد.