•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   استاندار البرز تأکید کرد:
   ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز عصر چهارشنبه با حضور استاندار البرز و بررسی مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی تشکیل شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:
   اولین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سال جدید به ریاست استاندار البرز و دبیری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با دستور پیگیری حل مشکلات و رفع موانع تولید برگزار شد.
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان البرز از راه اندازی فاز نخست یک طرح تولیدی با سرمایه گذاری خارجی در شهرک صنعتی اشتهارد خبرداد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز به همراه معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت این سازمان و هیأت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان البرز از نمایشگاه بهاره مرکز این استان بازدید بعمل آورد.
   رئیس صنعت ، معدن وتجارت البرز از کاهش 35 درصدی آمار تخلفات صنفی استان البرز نسبت به سال های گذشته خبر داد.
   سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ساوجبلاغ از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه نوروز 95 از تاریخ پانزدهم لغایت بیست و چهارم در شهرستان ساوجبلاغ خبر داد.
   موفق در همایش تجلیل از خادمین صنعت، معدن و تجارت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون ، 11 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری خارجی در این استان شده است.
   نمایندگان شرکت JFE Shoji Trade Corporation کشور ژاپن از واحد های تولیدی استان البرز بازدید کردند.
   موفق خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از برگزاری یک نمایشگاه فروش بهاره در مرکز استان و فروش فوق العاده بیش از 300 واحد صنفی در سطح استان البرز خبر داد.
   دبیر کارگروه مبارزه با قاچاق کالا اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف بیش از پنج هزار و ششصد عدد مواد محترقه و آتش زا در سطح شهرستان نظرآباد خبر داد.
Page created in 1.9582359790802 seconds.
memoryUsage : 29262Kb