•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت ، معدن وتجارت استان البرز از راه اندازی فاز نخست یک طرح تولیدی با سرمایه گذاری خارجی در شهرک صنعتی اشتهارد خبرداد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز به همراه معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت این سازمان و هیأت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان البرز از نمایشگاه بهاره مرکز این استان بازدید بعمل آورد.
   رئیس صنعت ، معدن وتجارت البرز از کاهش 35 درصدی آمار تخلفات صنفی استان البرز نسبت به سال های گذشته خبر داد.
   سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ساوجبلاغ از برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالا ویژه نوروز 95 از تاریخ پانزدهم لغایت بیست و چهارم در شهرستان ساوجبلاغ خبر داد.
   موفق در همایش تجلیل از خادمین صنعت، معدن و تجارت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز گفت: از ابتدای فعالیت دولت تدبیر و امید تاکنون ، 11 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری خارجی در این استان شده است.
   نمایندگان شرکت JFE Shoji Trade Corporation کشور ژاپن از واحد های تولیدی استان البرز بازدید کردند.
   موفق خبر داد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از برگزاری یک نمایشگاه فروش بهاره در مرکز استان و فروش فوق العاده بیش از 300 واحد صنفی در سطح استان البرز خبر داد.
   دبیر کارگروه مبارزه با قاچاق کالا اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف بیش از پنج هزار و ششصد عدد مواد محترقه و آتش زا در سطح شهرستان نظرآباد خبر داد.
   همزمان با ایام مبارک دهه فجر مراسم افتتاح یک طرح صنعتی در شهرک صنعتی هشتگرد مورد بهره برداری قرار گرفت.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با بیان اینکه اقدامات لازم برای برپایی نمایشگاه ملی اقتصاد مقاومتی صنعتی در استان البرز صورت گرفته است، گفت: این نمایشگاه در نیمه پایانی اسفندماه سال جاری ...
Page created in 1.8428239822388 seconds.
memoryUsage : 29262Kb