•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   دکتر موفق در دیدار با نایب رئیس فدراسیون اقتصادی روسیه اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در نشست مشترک نایب رئیس فدراسیون بین المللی صنعتگران و مبتکران اقتصادی روسیه با مدیران اقتصادی استان البرز اعلام کرد: طبق بررسی های به عمل آمده و براساس ملزومات کالایی ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از استقبال 140 واحد صنعتی استان البرز جهت ثبت نام در طرح تامین مالی بنگاه های تولیدی کوچک و متوسط و طرح های نیمه تمام دارای پیشرفت فیزیکی بالای 60 خبر داد.
   دکتر موفق اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در سی و چهارمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز از تصویب بیش از 400 مصوبه در قالب جلسات این ستاد خبر داد.
   در جریان اعزام هیأت تجاری به کشور روسیه اتفاق افتاد:
   رئیس سازمان صنعت،‌معدن و تجارت استات البرز در جریان اعزام هیأت تجاری به کشور روسیه گفت : تفامنامه مشترک همکاری بین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز و سندیکای صنایع اوراسیا به امضا رسید.
   در مراسم افتتاح مرکز آموزش بازرگانی استان البرز بیان شد:
   نمایندگی مرکز آموزش بازرگانی البرز با هدف توسعه مهارت های کاربردی مورد نیاز فعالین حوزه های مدیریت ،بازرگانی و تجارت راه اندازی شد.
   سرپرست اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان البرز از کشف انواع کالاهای خارجی فاقد مجوز در استان البرز خبر داد.
   واحدهایی که بمنظور فعال نمودن یا افزایش تولید و اشتغال نیاز به تسهیلات بانکی دارند نسبت به درج درخواست تسهیلات مورد نیاز در سامانه بهین یاب، به نشانی www.behinyab.ir و در قسمت (تسهیلات رونق تولید) ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز، در خصوص مجوزهای با سرمایه گذاری واشتغال بالا در استان گفت: از آغاز دولت تدبیر وامید ،‌در تعداد این مجوزها 19 درصد، در حجم سرمایه گذاری 31درصد و در ...
   استاندار البرز تأکید کرد:
   ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز عصر چهارشنبه با حضور استاندار البرز و بررسی مشکلات تعدادی از واحدهای تولیدی تشکیل شد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز:
   اولین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در سال جدید به ریاست استاندار البرز و دبیری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز با دستور پیگیری حل مشکلات و رفع موانع تولید برگزار شد.
Page created in 2.6020150184631 seconds.
memoryUsage : 29656Kb