•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   سرپرست سازمان صمت استان البرز خبر داد :
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز اعلام کرد: اقلام غذایی مورد نیاز هیات های مذهبی این استان را تامین کرده و توزیع این اقلام تا پایان ماه صفر ادامه دارد.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از برپایی نمایشگاه ویژه بازگشایی مدارس در این استان خبر داد.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز در گفتگو با خبرنگاران گفت: استان البرز به لحاظ پیگری مستمر و انعکاس مسائل و مشکلات مطرح شده در کارگروه استانی تنظیم بازار، رتبه نخست کشور را بدست آورده ...
   سرپرست سازمان صمت استان البرز اعلام کرد:
   سرپرست سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان البرز اعلام کرد: ۲۵۶ طرح نیمه تمام صنعتی با پیشرفت بالای 60 درصد در استان البرز وجود دارد که در صورت تکمیل، اشتغالزایی برای ۱۱ هزار نفر را به همراه خواهد داشت.
   سرپرست سازمان صمت استان البرز خبر داد :
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از بهره برداری 17 طرح صنعتی و تولیدی در استان البرز طی هفته دولت خبر داد.

   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز در ستاد تنظیم بازار از تخصیص سهیمه 19 هزار تنی شکر به بخش صنعت و خانوار این استان خبر داد.

   سرپرست سازمان صمت استان البرز گفت: در کشور و استان، کسری شکر وجود ندارد و همه فروشندگان باید شکر فله ای را به قیمت سه هزار و چهارصد تومان و شکر بسته بندی 900 گرمی را به قیمت چهار هزار تومان عرضه ...
   در سه ماهه اول سالجاری انجام گرفت :
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت البرز اعلام کرد: در سه ماهه اول سالجاری ۷۶ واحد صنعتی استان که روند فعالیتشان متوقف شده بود به چرخه تولید بازگشتند.
   سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز از کشف 44 میلیون قلم کالای قاچاق در سال 97 خبر داد.

   طی حکمی از طرف سید شریف حسینی قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت رامین ربیعی به عنوان سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان البرز منصوب شد.