•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   در بازدید خبرنگاران از فولاد مبارکه اصفهان مطرح شد :
   رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت،‌معدن و تجارت گفت : امروز کشور ما نمی‌تواند با اقتصاد نفتی اداره شود و به اقتصاد مولد، پایدار و دانش بنیان نیاز داریم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان اظهار کرد : واحدهای صنعتی که در صدد نوسازی هستند بین 10 میلیارد تا 15 میلیارد تومان تسهیلات دریافت می‌کنند.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان :
   رئیس صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۹۰۰ میلیارد ریال برای پرداخت به واحدهای صنعتی استان در نظر گرفته شده و در حال پرداخت است.
   با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای رسیدگی به مشکلات کارخانه پلی اکریل جلسات مختلفی در این زمینه برگزار شد وپس از جلسه نهایی در استانداری اصفهان بزودی شاهد تولید در این کارخانه خواهیم بود.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان اصفهان :
   رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان اصفهان گفت : سال گذشته بیش از ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات در ستاد تسهیل به واحدهای تولیدی استان اصفهان اختصاص داده شد که ۸۳۰ میلیارد تومان آن به واحدهای تولیدی ...
   سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان در جشنواره شهید رجایی از بین 19 دستگاه اجرایی این استان به عنوان دستگاههای برتر تجلیل شد.
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت در جلسه بررسی مشکلات ذوب آهن اصفهان:
   وزیر صنعت ، معدن و تجارت نسبت به برگزاری جلسات مستمر با حضور مجموعه ها ی مرتبط با ذوب آهن اصفهان برای حل مشکلات این واحد تولیدی ظرف مدت 2 ماه تاکید کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: 4 طرح صنعتی با 10 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی همزمان با آغاز هفته دولت در استان اصفهان افتتاح می شود.
   رییس سازمان توسعه تجارت ایران :
   رییس سازمان توسعه تجارت ایران گفت: نبود موافقت نامه تجارت آزاد و ترجیحی یکی از موانع در جذب سرمایه گذاری خارجی است.
   اعضای هیئت اجرایی جدید کارخانه ی پلی اکریل، با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت مشخص و از امروز رسماً کار خود را آغاز کردند.
Page created in 2.3435020446777 seconds.
memoryUsage : 29235Kb