•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان، صادرات صنایع این استان در سال 1396 را افزون بر یک میلیارد و 200 میلیون دلار اعلام کرد و گفت : این رقم در هشت ماهه سال جاری نزدیک به 35 درصد افزایش داشته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: از سال گذشته تاکنون چهار هزار و 570 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید با هدف اشتغالزایی به واحدهای صنعتی و کشاورزی این استان پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان از تشکیل 20 پرونده تخلف احتکار از آغاز اجرای طرح تشدید مبارزه با احتکار و اختفاء کالا خبر داد.
   رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان اصفهان گفت: از ابتدای طرح نظارتی که اسفند ماه سال گذشته شروع و تا نیمه فروردین 97 ادامه داشت 12 هزار و 836 مورد بازرسی از اصناف و مراکز خدماتی پذیرایی و گردشگری ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: همزمان با دهه مبارک فجر 3 طرح ملی و 9 واحد تولیدی استانی در اصفهان مورد بهره برداری قرار می گیرد.
   در بازدید خبرنگاران از فولاد مبارکه اصفهان مطرح شد :
   رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت،‌معدن و تجارت گفت : امروز کشور ما نمی‌تواند با اقتصاد نفتی اداره شود و به اقتصاد مولد، پایدار و دانش بنیان نیاز داریم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان اظهار کرد : واحدهای صنعتی که در صدد نوسازی هستند بین 10 میلیارد تا 15 میلیارد تومان تسهیلات دریافت می‌کنند.
   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان :
   رئیس صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۹۰۰ میلیارد ریال برای پرداخت به واحدهای صنعتی استان در نظر گرفته شده و در حال پرداخت است.
   با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت:
   با دستور وزیر صنعت، معدن و تجارت برای رسیدگی به مشکلات کارخانه پلی اکریل جلسات مختلفی در این زمینه برگزار شد وپس از جلسه نهایی در استانداری اصفهان بزودی شاهد تولید در این کارخانه خواهیم بود.
   رییس سازمان صنعت ،‌معدن و تجارت استان اصفهان :
   رئیس سازمان صنعت معدن وتجارت استان اصفهان گفت : سال گذشته بیش از ۲ هزار میلیارد تومان تسهیلات در ستاد تسهیل به واحدهای تولیدی استان اصفهان اختصاص داده شد که ۸۳۰ میلیارد تومان آن به واحدهای تولیدی ...