•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت در اصفهان مطرح کرد :
   معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تغییر و جابجایی مدیران در بدنه مدیریتی این مجموعه به ویژه در استان‌ها نه تنها نباید خلل و وقفه ای در فرایند صنعت و تولید ایجاد کند بلکه باید به ...
   معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: روزانه ۲۵ تا ۳۰ تن شکر بسته‌بندی به صورت مستمر در حال توزیع است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: بر اساس جدیدترین گزارش کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان ها، اصفهان بهترین عملکرد و بیشترین امتیاز در کشور را به خود اختصاص داده، بطوریکه ۱۹۵ واحد ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان، صادرات صنایع این استان در سال 1396 را افزون بر یک میلیارد و 200 میلیون دلار اعلام کرد و گفت : این رقم در هشت ماهه سال جاری نزدیک به 35 درصد افزایش داشته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: از سال گذشته تاکنون چهار هزار و 570 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید با هدف اشتغالزایی به واحدهای صنعتی و کشاورزی این استان پرداخت شده است.
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان از تشکیل 20 پرونده تخلف احتکار از آغاز اجرای طرح تشدید مبارزه با احتکار و اختفاء کالا خبر داد.
   رییس سازمان صنعت معدن وتجارت استان اصفهان گفت: از ابتدای طرح نظارتی که اسفند ماه سال گذشته شروع و تا نیمه فروردین 97 ادامه داشت 12 هزار و 836 مورد بازرسی از اصناف و مراکز خدماتی پذیرایی و گردشگری ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: همزمان با دهه مبارک فجر 3 طرح ملی و 9 واحد تولیدی استانی در اصفهان مورد بهره برداری قرار می گیرد.
   در بازدید خبرنگاران از فولاد مبارکه اصفهان مطرح شد :
   رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صنعت،‌معدن و تجارت گفت : امروز کشور ما نمی‌تواند با اقتصاد نفتی اداره شود و به اقتصاد مولد، پایدار و دانش بنیان نیاز داریم.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان اظهار کرد : واحدهای صنعتی که در صدد نوسازی هستند بین 10 میلیارد تا 15 میلیارد تومان تسهیلات دریافت می‌کنند.