•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت اصفهان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان اعلام کرد: ۶۱۲ پروانه بهره‌برداری در یک سال گذشته در بخش صنعت این استان صادر شده است.
   رییس سازمان صمت استان اصفهان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: در سال جاری بیش از ۲۴۰ میلیارد تومان از بخش رونق تولید و حدود ۷۲ میلیارد تومان از بخش تبصره ۱۸ به ۱۱۰ واحد تسهیلات پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صمت اصفهان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: این استان در زمینه بررسی درخواست و پرداختی‌های تسهیلات رونق تولید به ترتیب رتبه‌های نخست و پنجم کشور را دارد.

   رئیس سازمان صمت استان اصفهان :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با تاکید براینکه هیچ افزایش قیمتی در بازار نداریم، گفت: افزایش بی‌رویه خرید از سوی مردم موجب افزایش تقاضا و نابسامانی در بازار خواهد شد.

   تفاهم نامه انجام اکتشافات در پهنه های نطنز و کوه دم جمعاً به مساحت 1956 کیلومتر مربع در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان به امضای مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و رییس سازمان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: نزدیک به یک‌هزار و ۶۵۰ طرح نیمه تمام تولیدی و صنعتی در استان اصفهان شناسایی شده که تا یک‌سال آینده تکمیل خواهند شد.
   موفق خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: سازمان صمت استان اصفهان با اجرای طرح توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار(تاپ) توانسته است در کشور تاکنون رتبه اول را کسب نماید.
   تفاهمنامه عملیات شناسایی و پی‌جویی مواد معدنی فلزی و غیرفلزی بین سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان و شرکت مدیریت منابع معدنی پایا منعقد شد.

   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گفت: اصفهان با تعداد ۳۳۷ فقره پروانه بهره برداری و میزان استخراج اسمی ۷ میلیون تن سنگ، به عنوان قطب صنعت سنگ تزئینی در کشور شناخته شده است.

   رئیس سازمان صمت استان اصفهان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: ارزش صادرات محصولات صنعتی، خدماتی و تجاری این استان به سایر کشورها 4 میلیارد دلار و حدود ۹ برابر بیش از واردات است.