•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: همزمان با فرا رسیدن هفته دولت 10 طرح صنعتی در این استان به بهر برداری می رسد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان تاکید کرد :
   رییس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اصفهان بر لزوم تسریع در فعال سازی دبیرخانه کمیسیون نظارت بر مجامع و سازمانهای صنفی این استان تأکید کرد.
   رئیس سازمان صمت اصفهان اعلام کرد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: ماشین آلات و تجهیزات ۴۰۰ واحد صنعتی بزرگ این استان نیازمند نوسازی و بهسازی است.

   رئیس سازمان صمت استان اصفهان اعلام کرد :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: 1500 طرح صنعتی در استان اصفهان بالای 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارند که جهت تکمیل نیازمند خط اعتباری ویژه ای از سوی بانک ها هستند.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان خبر داد:
   با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان و سرپرست پست بانک ایران؛ تفاهم نامه اجرای بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه سال ۹۷ در راستای اعطای تسهیلات به واحدهای صنعتی و معدنی استان، به امضای طرفین رسید.
   موفق در دیدار با تشکل های صنعتی و معدنی اصفهان مطرح کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان در دیدار با رییس خانه صنعت و معدن ایران و هیات مدیره خانه صنعت و معدن اصفهان گفت: وزارت صنعت، معدن و تجارت رونق بیش از پیش بخش تولید استان اصفهان و سایر ...
   معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت در اصفهان مطرح کرد :
   معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: تغییر و جابجایی مدیران در بدنه مدیریتی این مجموعه به ویژه در استان‌ها نه تنها نباید خلل و وقفه ای در فرایند صنعت و تولید ایجاد کند بلکه باید به ...
   معاون توسعه بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: روزانه ۲۵ تا ۳۰ تن شکر بسته‌بندی به صورت مستمر در حال توزیع است و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: بر اساس جدیدترین گزارش کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان ها، اصفهان بهترین عملکرد و بیشترین امتیاز در کشور را به خود اختصاص داده، بطوریکه ۱۹۵ واحد ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان، صادرات صنایع این استان در سال 1396 را افزون بر یک میلیارد و 200 میلیون دلار اعلام کرد و گفت : این رقم در هشت ماهه سال جاری نزدیک به 35 درصد افزایش داشته است.