•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون بازرگانی سازمان صمت استان اصفهان :
   اسماعیل نادری گفت: در زمینه کالاهای اساسی و مایحتاج ضروری مردم در این استان هیج کمبودی وجود ندارد.
   رئیس سازمان صمت استان اصفهان:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با تاکید بر اینکه برای تامین کالاهای اساسی مورد نیاز شب عید مشکلی نداریم، گفت: مردم می توانند در صورت مشاهده قیمت های غیرمنطقی با سامانه ۱۲۴ تماس گرفته و ...
   موفق خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان از ذخیره‌‎سازی ۶ هزار تُن میوه شب عید شامل سیب و پرتقال در استان خبر داد.
   رئیس سازمان صمت اصفهان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان اعلام کرد: ۶۱۲ پروانه بهره‌برداری در یک سال گذشته در بخش صنعت این استان صادر شده است.
   رییس سازمان صمت استان اصفهان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: در سال جاری بیش از ۲۴۰ میلیارد تومان از بخش رونق تولید و حدود ۷۲ میلیارد تومان از بخش تبصره ۱۸ به ۱۱۰ واحد تسهیلات پرداخت شده است.
   رئیس سازمان صمت اصفهان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: این استان در زمینه بررسی درخواست و پرداختی‌های تسهیلات رونق تولید به ترتیب رتبه‌های نخست و پنجم کشور را دارد.

   رئیس سازمان صمت استان اصفهان :
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با تاکید براینکه هیچ افزایش قیمتی در بازار نداریم، گفت: افزایش بی‌رویه خرید از سوی مردم موجب افزایش تقاضا و نابسامانی در بازار خواهد شد.

   تفاهم نامه انجام اکتشافات در پهنه های نطنز و کوه دم جمعاً به مساحت 1956 کیلومتر مربع در محل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان به امضای مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران و رییس سازمان ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: نزدیک به یک‌هزار و ۶۵۰ طرح نیمه تمام تولیدی و صنعتی در استان اصفهان شناسایی شده که تا یک‌سال آینده تکمیل خواهند شد.
   موفق خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: سازمان صمت استان اصفهان با اجرای طرح توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار(تاپ) توانسته است در کشور تاکنون رتبه اول را کسب نماید.