•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صمت استان اصفهان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: ۱۰ میز توسعه صادرات صنوف تولیدی امسال به این استان اختصاص یافته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان، گفت: در هفته ی پنجم پویش ملی "تولید ، تداوم امید" در روز پنج شنبه 19 تیر ماه یک طرح صنعتی با مجموع سرمایه گذاری2500 میلیارد ریال و اشتغالزایی ...
   تفاهم نامه اولیه راه اندازی بازارچه سنگ‌های قیمتی و نیمه قیمتی در اصفهان بین سازمان صنعت، معدن و تجارت استان و شهرداری اصفهان امضا شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان از تعیین ۲۰ اولویت اصلی توسعه سرمایه‌گذاری در این استان خبر داد و گفت: این اولویت‌ها در زمینه‌های صنایع پاک، غیرآلاینده، کم آب بَر، دانش بنیان و صادرات است.
   رئیس سازمان صمت استان اصفهان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان از افزایش 45 درصدی صادرات غیر نفتی نسبت به مدت مشابه سال گذشته در اصفهان خبر داد.
   معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: در ۲ ماه گذشته تخلف‌های صنفی به ارزش بیش از ۴۸ میلیارد و ۷۷۴ میلیون ریال در این استان شناسایی و ثبت شد.
   رئیس سازمان صمت اصفهان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: در گشت‌های بازرسی مربوط به ویروس کرونا، ۲۰۷ پرونده تخلف کالاهای بهداشتی به ارزش بیش از ۱۴ میلیارد و ۱۲۱ میلیون ریال در این استان تشکیل شده است.
   در طول سال 98 انجام شد؛
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: ۹۵ واحد صنعتی و تولیدی تعطیل و نیمه تعطیل استان در راستای تحقق شعار رونق تولید احیا شدند.
   رئیس سازمان صمت اصفهان خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: هزار و ۳۴۳ جواز تاسیس‌ واحد تولیدی و صنعتی سال 98 در استان صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال قبل آن ۴۴ درصد رشد را نشان می‌دهد.
   معاون بازرگانی سازمان صمت استان اصفهان :
   اسماعیل نادری گفت: در زمینه کالاهای اساسی و مایحتاج ضروری مردم در این استان هیج کمبودی وجود ندارد.