•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: نزدیک به یک‌هزار و ۶۵۰ طرح نیمه تمام تولیدی و صنعتی در استان اصفهان شناسایی شده که تا یک‌سال آینده تکمیل خواهند شد.
   موفق خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: سازمان صمت استان اصفهان با اجرای طرح توانمند سازی تولید و توسعه اشتغال پایدار(تاپ) توانسته است در کشور تاکنون رتبه اول را کسب نماید.
   تفاهمنامه عملیات شناسایی و پی‌جویی مواد معدنی فلزی و غیرفلزی بین سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان و شرکت مدیریت منابع معدنی پایا منعقد شد.

   رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گفت: اصفهان با تعداد ۳۳۷ فقره پروانه بهره برداری و میزان استخراج اسمی ۷ میلیون تن سنگ، به عنوان قطب صنعت سنگ تزئینی در کشور شناخته شده است.

   رئیس سازمان صمت استان اصفهان خبر داد :
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: ارزش صادرات محصولات صنعتی، خدماتی و تجاری این استان به سایر کشورها 4 میلیارد دلار و حدود ۹ برابر بیش از واردات است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان گفت: به دنبال این هستیم که بتوانیم در میز ملی توسعه صادرات نساجی کشور پیگیر مسائل مربوط به قاچاق باشیم.
   رییس سازمان صمت اصفهان اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با بیان اینکه اصفهان از نظر تولید و صادرات فولاد در رتبه نخست کشور قرار دارد، گفت: ۱۱ درصد صنعت استان اصفهان صنعت فولاد است که بیش از ۳۶ درصد اشتغال و ۲۲ ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: ۱۸ طرح صنعتی با سرمایه گذاری ۱۸۳ هزار و ۱۴۴ میلیارد ریال اعتبار در این استان به بهره برداری رسید.

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان از پیش قدم شدن این استان برای ایجاد نظام مهندسی تولید فرش در کشور خبر داد و گفت: ما به دنبال آن هستیم که ایجاد نظام مهندسی فرش در کشور را از اصفهان شروع ...
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان اعلام کرد:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت اصفهان گفت: همزمان با فرا رسیدن هفته دولت 10 طرح صنعتی در این استان به بهر برداری می رسد.