•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در 9 ماهه امسال 150 هزار و 336 بازرسی از واحدهای صنفی تولیدی، توزیعی و خدماتی استان اردبیل انجام شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: طرح رونق تولید امسال نیز با جدیت دنبال شد و در این راستا حدود 34 واحد تولیدی متقاضی استان از این تسهیلات بهره مند شدند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: از ابتدای امسال تاکنون 306 متقاضی برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین‌یاب ثبت‌نام کردند که کمیته بررسی طرح‌ها 202 مورد از آنها را تایید کرده ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: بیش از ۱۹۶ پروانه بهره‌برداری از معادن در سطح استان اردبیل صادر شده است که ۱۹ نوع ماده معدنی از این معادن استخراج می‌شود.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در جلسات کمیته فرعی ستاد تسهیل و رونق تولید ، 40 طرح صنعتی و 35 طرح کشاورزی با حضور کارشناسان بانک های عامل و دستگاههای اجرایی بررسی شده که از ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در سه ماهه اول امسال صادرات استان اردبیل رشد 10 درصدی یافته است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در سه ماه اول امسال بیش از 15 میلیون دلار از محصولات تولیدی این استان به کشورهای خارجی صادر شده که نسبت به مدت مشابه پارسال 10 درصد افزایش یافته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: 369 واحد تولیدی به عنوان متقاضی تسهیلات به بانک‌ها معرفی شدند که در این میان 133 واحد به مبلغ 143 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: ظرفیت ایجاد دو هزار شغل در حوزه فرش اردبیل وجود دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در سه سال اخیر علاقمندی به سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت استان اردبیل رشد مناسب و مطلوبی داشته است.
Page created in 1.667191028595 seconds.
memoryUsage : 29237Kb