•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: بیش از ۱۹۶ پروانه بهره‌برداری از معادن در سطح استان اردبیل صادر شده است که ۱۹ نوع ماده معدنی از این معادن استخراج می‌شود.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل خبر داد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در جلسات کمیته فرعی ستاد تسهیل و رونق تولید ، 40 طرح صنعتی و 35 طرح کشاورزی با حضور کارشناسان بانک های عامل و دستگاههای اجرایی بررسی شده که از ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در سه ماهه اول امسال صادرات استان اردبیل رشد 10 درصدی یافته است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در سه ماه اول امسال بیش از 15 میلیون دلار از محصولات تولیدی این استان به کشورهای خارجی صادر شده که نسبت به مدت مشابه پارسال 10 درصد افزایش یافته است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: 369 واحد تولیدی به عنوان متقاضی تسهیلات به بانک‌ها معرفی شدند که در این میان 133 واحد به مبلغ 143 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: ظرفیت ایجاد دو هزار شغل در حوزه فرش اردبیل وجود دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در سه سال اخیر علاقمندی به سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت استان اردبیل رشد مناسب و مطلوبی داشته است.
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان اردبیل:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته حمایت‌ از واحدها و کارگاههای تولیدی کوچک در استان اردبیل افزایش می‌یابد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: قرارداد تولید ۵ هزار تراکتور ۱۵۰ تن به بالا بین شرکت تندک تیز ایران و شرکت زترو تراکتور چک امضا شد که با امضا این قرار داد برای نخستین بار تراکتور ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 96 خبر داد.