•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: این بحث به لحاظ انسانی در خصوص بهداشت ، ایمنی و سلامتی رسالت بالایی دارد و جهت تحقق این امر باید همه باهم دست دردست هم داده و با همکاری واحدهای ...
   معاون امور صنایع:
   معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: در کشور 10 هزار واحد تولیدی راکد و نیمه فعال در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل احیا شده و فعالیتشان را انجام می‌دهند
   استاندار اردبیل گفت: از ۲۹۵ طرح تولیدی راکد در استان اردبیل، ۲۰ واحد تولیدی راه‌اندازی شده و ۱۵۲ واحد تولیدی نیز همچنان غیرفعال باقی‌مانده است.
   قائم مقام وزیر صنعت، معدن وتجارت :
   قائم مقام وزیر صنعت و معدن و تجارت در امور تولید گفت : برنامه راهبرد صنعت و معدن کشور به منظور رونق دهی به این حوزه ها در حال تدوین می باشد.
   معاون امور صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت:‌ در سال گذشته با اقدامات صورت گرفته ۱۰ واحد تولیدی راکد در استان اردبیل فعالیت خود را شروع کردند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: به تعداد یک هزار و ۲۶۶ طرح صنعتی در دست اجرا در سطح استان میزان سرمایه گذاری این طرح ها را ۱۳۶ هزار و ۱۵۲ میلیارد ریال است
   با حضور مسئولان و علاقمندان به صنعت فرش، نهمین نمایشگاه تخصصی فرش و تابلو فرش دستباف در اردبیل گشایش یافت.
   مهندس نعمت زاده :
   وزیر صنعت، معدن وتجارت گفت: تعداد جوازهای تاسیس صنعتی صادر شده حکایت از تمایل مردم به سمت سرمایه گذاریهای جدید در دولت یازدهم دارد.
   طی سال گذشته در استان اردبیل صورت گرفت:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: سال گذشته ۶۰ هزار میلیارد ریال درخواست سرمایه گذاری به ثبت رسیده است و این رقم رشد ۳۵۰ درصدی سرمایه گذاری را نسبت به مدت مشابه خود نشان می دهد.
   به منظور بررسی مشکلات مبادلات مرزی استان اردبیل جلسه شورای ساماندهی مبادلات مرزی با حضور رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان وسایر اعضا تشکیل شد .
Page created in 1.8973038196564 seconds.
memoryUsage : 29256Kb