•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: 369 واحد تولیدی به عنوان متقاضی تسهیلات به بانک‌ها معرفی شدند که در این میان 133 واحد به مبلغ 143 میلیارد تومان تسهیلات دریافت کردند.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: ظرفیت ایجاد دو هزار شغل در حوزه فرش اردبیل وجود دارد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: در سه سال اخیر علاقمندی به سرمایه‌گذاری در حوزه صنعت استان اردبیل رشد مناسب و مطلوبی داشته است.
   رئیس سازمان صنعت و معدن استان اردبیل:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته حمایت‌ از واحدها و کارگاههای تولیدی کوچک در استان اردبیل افزایش می‌یابد.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: قرارداد تولید ۵ هزار تراکتور ۱۵۰ تن به بالا بین شرکت تندک تیز ایران و شرکت زترو تراکتور چک امضا شد که با امضا این قرار داد برای نخستین بار تراکتور ...
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل از اجرای طرح نظارتی ویژه نوروز 96 خبر داد.
   در گزارش عملکرد 8 ماهه سازمان صنعت، معدن و تجارت اردبیل اعلام شد:
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: 227 فقره جواز تاسیس صنعتی و 69 فقره پروانه بهره برداری صنعتی در 8 ماهه امسال برای مقاضیان در این استان صادر شده است.
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل :
   رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: 7 جواز سال گذشته در بخش دانش بنیان صادر شد که این ایده ها از پارک ها و مراکز رشد معرفی شد و به مرحله تجاری سازی رسید و امسال نیز 7 جواز صادر شدکه در ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت اردبیل از خروج ۱۱ واحد تولیدی و صنعتی این استان از رکود و توقف حتمی با پرداخت تسهیلات بانکی طرح رونق تولید خبر داد.
   بیست و هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید واحدهای تولیدی استان اردبیل با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت و سایر اعضا برای بررسی مشکلات ...
Page created in 2.0133008956909 seconds.
memoryUsage : 29259Kb