•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   معاون توسعه صادرات کالا و خدمات وزارت صنعت، معدن و تجارت، از سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی به لحاظ عملکرد مثبت 10 ماهه صادرات سیب تقدیر کرد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی خبر داد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی این استان به رتبه سوم کشور در پرداخت تسهیلات رونق تولید در کشور رسید.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی خبر داد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: هم‌اکنون صادرات آذربایجان‌غربی به بیش از 50 کشور جهان انجام شده و عمده کشورهای هدف صادراتی نیز عراق، ترکیه، افغانستان و پاکستان هستند.
   در مراسمی با حضور سیدهادی سیدی «معاون امور بین‌الملل و توسعه روابط تجاری سازمان توسعه تجارت ایران» از فعالان اقتصادی استان تجلیل شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در 10 ماهه امسال 803 هزار و 630 تن کالا به ارزش 418 میلیون دلار از گمرکات این استان صادر شده که در مقایسه با آمار پارسال ( 389 میلیون دلار)، 5 درصد ...
   به مناسبت دهه فجر انجام شد؛
   به مناسبت دهه فجر هشت پروژه تولیدی با سرمایه‌گذاری 980 میلیارد ریال و اشتغال 450 نفر در ارومیه مورد بهره برداری قرار گرفت یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی اعلام کرد:
   به گفته رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی 10 محدوده امید بخش فلزی در استان آذربایجان غربی شناسایی شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی خبر داد:

   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: به مناسبت دهه فجر، روز 17 بهمن ماه پنج واحد تولیدی در ارومیه مورد بهره برداری قرار می گیرد و یا عملیات اجرایی آن‌ها آغاز می‌شود و از محصول ...
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: به مناسبت فرا رسیدن ایام دهه فجر انقلاب اسلامی، 20 واحد تولیدی در شهرستان‌های مختلف استان افتتاح و عملیات اجرایی یک پروژه ملی نیز آغاز می شود.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: هم اکنون پهنه اکتشافی تکاب-پیرانشهر به مساحت پنج هزار و یکصد کیلومتر مربع به سازمان ایمیدرو واگذار شده است.