•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   به مناسبت هفته دولت
   در سومین روز از هفته دولت کارخانه فرآوری شستشو و دانه بندی شن و ماسه سلیمی و چندین طرح دیگر صنعتی و اشتغالزایی در مهاباد افتتاح و به بهره برداری رسید.
   جلسه ستاد جلسه ستاد مبارزه با احتکار و اختفاء کالا با حضورمعاون بازرسی و نظارت سازمان و تمامی اعضای ستاد در محل سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان آذر بایجان غربی تشکیل گردید.
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو از افتتاح 5 واحد تولیدی صنعتی به مناسبت هفته دولت در ماکو خبر داد.
   هفته دولت گرامی باد
   رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان ماکو از افتتاح 5 واحد تولیدی صنعتی با سرمایه گذاری 26 میلیارد تومان به مناسبت هفته دولت در ماکو خبر داد.
   ۰۴ شهریور ۱۳۹۷
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: 14 نفر اشخاص حقیقی و حقوقی دریافت کننده ارز دولتی در استان شناسایی شدند.
   یحیی کاظمی رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان ماکو از استخراج سالانه 62 هزار تن انواع سنگ از معادن این شهرستان خبرداد.
   جعفر صادق اسکندری گفت: با هدف ارتقای رضایتمندی ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی میز خدمت سازمان صنعت معدن و تجارت راه اندازی شد.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی گفت: در بازه زمانی اجرای طرح نظارت و پایش بازار از اول فروردین تا 31 تیر امسال، 65 هزار و 635 مورد بازرسی در این استان انجام شده است.
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی اعلام کرد:
   رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: در بازه زمانی 16 تیر تا 26 تیر امسال 9 هزار و 203 مورد بازرسی از واحدهای صنفی وغیر صنفی (تولیدی ، توزیعی و خدماتی) انجام شده که از این تعداد بازرسی ...
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت؛
   واحد تولید سلفون بسته بندی مواد غذایی، فیلم های شرینگ، پی وی سی و پلی الفین با حضور راضیه لک«معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رییس سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور»، ریس سازمان صنعت، معدن و ...