•  
  • فهرست اخبار با تصویر
   با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت انجام شد:
   پنج تولید جدید کارخانه تراکتور سازی ارومیه با حضور حسین ابویی مهریزی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت رونمایی شد.
   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت:
   معاون طرح و برنامه ریزی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امسال 160 هزار میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح ملی اقتصاد مقاومتی برای اتمام واحد تولیدی بزرگ و کوچک نیمه تمام کشور اعطاء می شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: پس از برجام صادرات فرش دستباف استان آذربایجان‌غربی به کشورهای اروپایی و آمریکایی توسعه می‌یابد.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: در استان آذربایجان غربی بیش از ۳۰۰ طرح صنعتی در اولویت کمک به فعال سازی قرار دارند.
   معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: هم اکنون بیش از ۱۸ هزار واحد صنفی در سطح استان وجود دارد که امسال از ظرفیت آن ها برای اجرای طرح های اقتصاد مقاومتی بهره ...
   رئیس سازمان صنعت و معدن آذربایجان‌غربی گفت: از بین یک هزار و ۲۴۰ واحد تولیدی راکد، ۴۰۰ واحد که تاثیر بسیاری در اقتصاد استان دارد، احیا شده است.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: سند توسعه صنعتی، معدنی و تجاری هر شهرستان استان آذربایجان‌غربی تهیه می‌شود.
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان غربی گفت: در حال حاضر آذربایجان غربی قطب تولید سنگ‌های تزئینی در کشور به شمار می‌رود .
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان‌غربی گفت: زمینه جذب سرمایه‌گذار داخلی و خارجی در استان آذربایجان‌غربی فراهم می‌شود.
   طی 8 ماهه سال جاری در استان آذربایجان غربی صورت گرفت:
   رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان غربی گفت: امسال 270 گواهی اکتشاف معادن در مناطق مختلف استان صادر شده که پس از انجام مراحل قانونی پروانه بهره برداری و استخراج به آنها واگذار می شود.
Page created in 1.8560650348663 seconds.
memoryUsage : 29264Kb